Рим з відпочинком на морі (8 днів)

Rome

Дата виїзд у 2015 році: 18 липня -25 липня

Вартість виїзду: 17390* грн (380 євро + 100 грн)

Місця відвідин: Польща – Ченстохова, Краків, Ватикан, Італія – Рим, Венеція, Австрія – Відень

 

1 день

Перше місто яке ми відвідаємо у нашому паломництві Краків, місто яке ще називають культурною столицею Польщі. Протягом єкскурсії Краковом ми відвідаємо Вавельський Замок, Катедральний Собор Святих Станіслава і Вацлава, Головну Ринкову Площу, послухаємо мелодію відомого Краківського сурмача, дізнаємось про історію Кракова, його святих покровителів та значення цього міста у житті Івана Павла ІІ. Наш день у Кракові завершиться літургією в Українській церкві Воздвиження Чесного Хреста. Після літургії ми поїдемо на нічліг до наступного міста нашого паломництва Ченстохова.

 

2 день

Після відвідин культурної столиці Польщі ми відвідаємо її духовну столицю монастир Ясна Гора у місті Ченстохова. Розпочнеться наш день з Літургії, після сніданку розпочнеться екскурсія протягом якої ми підемо до Чудотворної Ікони Ченстоховської Божої Матері, у рицарському залі ми ознайомимось з історією чудотворної ікони, у скарбниці побачимо дорогоцінні дари які вірні століттями приносили у подарунок Божій Матері. Після екскурсії буде вільний час протягом якого можна приватно помолитись перед іконою, оглянути інші частини монастиря, піднятись на вежу, пройти хресну дорогу стації якої розташовані навколо монастиря. Попросивши у Божої Матері благословення та заступництва у далекій дорозі нашого паломництва ми вирушаємо до Італії.

 

3 день

В дорозі до Вічного Міста Риму ми зупинимось у одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу, у Венеції. Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса. Переїзд на вечерю та нічліг  у готель.

 

4 день

Сніданок. Відпочинок на морі. Екскурсії містом. Відвідини Базиліки Св. Петра, час на купівлю сувенірів. Повернення на вечерю та нічліг у готель.

 

5 день

Сніданок. Відпочинок на морі. Базиліка Св. Павла. Протягом екскурсії ми також відвідаємо Колізей ззовні. Вечеря та нічліг у готелі.

 

6 день

Сніданок. Відпочинок на морі. Піша екскурсія старовинним Римом. Фортеця Св. Ангела, одна з найгарніших площ Риму, Полоща Навона, античний храм всіх богів Пантеон, найвеличніший фонтан Риму, Фонтан ді Треві. Іспанські сходи. Літургія. Нічний переїзд до Відня.

 

7 день

Завершиться наше паломництво у столиці Австрії, Відні. У Відні ми відвідаємо Собор Св. Стефана та Українську церкву Св. Варвари, протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Після екскурсії можна буде відвідати Віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель.

 

8 день

Приїзд до Львова вранці.

 

Додаткова інформація:

Вартість виїзду: 17390* грн (380 євро + 100 грн)

* вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість поїздки входить: 4 нічліги у готелях, 4 сніданки та 4 вечері, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 40 євро, відкриття шенгенської візи 35 євро (для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року життя віза безкоштовна), послуги візового центру 20 євро.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

00057-b71-gchenstokhova-monastyr castel_sant_angelo_roma day 5c OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA fontana_trevi_sera_roma krakw_-_sukiennice_1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Rom, Sankt Paul vor den Mauern (San Paolo fuori le Mura) towns_371 z_9d81748f z_47fb6488 z_76ed351f z_6162ee4c z_40852260

Comments are closed