Духовні скарбниці польщі (2 дні)

krakowДата виїзду: 21 серпня – 23 серпня

Вартість виїзду: 1875* грн (75 євро + 100 грн)

Місця відвідин: Лагевнікі, Аушвіц, Кальварія-Забжидовська, Ченстохова, Вадовіце, Краків

 

1 день

Виїзд зі Львова. Перетин польського кордону. Прибуття в Лагевнікі. Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка за проектом проф. Вітольда Ценцкевіча. В оформленні вівтаря в Санктуарій використаний образ куща, нахиленого вітром в одну сторону, і ікона «Ісус, на тебе уповаю». Служба Божа. Переїзд у Аушвіц.

Екскурсія в Аушвіці (один із найбільших нацистських концтаборів, що існував з кінця травня 1940 до січня 1945 біля міста Освенцім (Польща). У 1947 році концентраційний табір був переобладнаний у музей, а в 1979 році був включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Щорічно музей відвідують близько мільйона туристів з усього світу).

Панахида. Переїзд до Кальварії-Забжидовської (Монастирський комплекс зведений на початку 17-го століття. У костелі періоду раннього бароко знаходиться ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими. На території близько 300 га прокладені доріжки, уздовж яких споруджено більше 40 каплиць. Їх розташування відповідає географії Єрусалима) Екскурсія. Хресна дорога. Переїзд на вечерю та нічліг у паломницький будинок Сесетер Милосердя у Ченстохові.

 

2 день

Сніданок. Літургія, екскурсія Ченстоховою — духовною столицею Польщі. Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської (пол. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskie). Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію. Вільний час на приватну молитву. Переїзд до Кракова. Переїзд до Вадовіц.

Вадовіце – місце народження папи Івана Павла ІІ, який народився 18 травня 1920 року в родині поручника польської армії та вчительки. Сотні людей відвідує щодня музей, що знаходиться у будинку, в якому народився і виховувався Кароль Войтила, який пізніше став папою. Жителі невеличкого містечка в регіоні Малопольща, що біля Кракова, cвідомі того, що ніхто не знав би про існування Вадовіц, якби тут не народився майбутній папа. Про те, яким близьким було це місто Іванові Павлові ІІ, не забув і його наступник на святому престолі, папа – Бенедикт XVI, який відвідав Вадовіце під час візиту до Польщі. Вадовіце – це своєрідний символ релігійного відродження поляків, який тепер стає місцем паломництва християн із усього світу. Переїзд до Кракова.

Краків – місто, яке ще називають культурною столицею Польщі. У цьому місті варто побачити Вавельський Замок, Катедральний Собор Святих Станіслава і Вацлава, Головну Ринкову Площу, послухати мелодію відомого Краківського сурмача, дізнатись про історію Кракова, його святих покровителів та значення цього міста у житті Івана ПавлаІІ. Екскурсія, вільний час. Виїзд до Львова.

 

Додаткова інформація

Вартість виїзду: 1875* грн (75 євро + 100 грн)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

У вартість поїздки входить: 1 нічліг в паломницькому будинку із сніданком та вечерею, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: відкриття шенгенської візи – консульський збір 35 євро (пенсіонери, учні та студенти до 21 року життя звільнені від консульського збору), послуги візового центру 20 євро, витрати на вхід у музеї (Ясногорський, Аушвіц) загальна вартість  — 15 євро.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

z_76ed351fz_9d81748f wadowice1 sldamipapi peregrynacja_-_15_x_095 peregrynacja_-_15_x_010 krakw_-_sukiennice_1 kalwaria_1_318254 jpii-10 auschwitz-gates 60218694 3908543-2 1612635-konzentrationslager-auschwitz-was-the-largest-of-the-german-nazi-concentration-and-extermination-cam 71-gchenstokhova-monastyr 00057-b 4c6277826a2af_o _dsc1375_x kalwariazebrzydowska-kolster-innen

Comments are closed