Паломництво в Меджугор’є

Пожертва:   190 Євро

Виїзд: 30. 09. 2015

 

 seven-months-gospa

1 день 30.09.15р.

Виїзд 09:00, нічний переїзд в Боснію та Герцоговину.

2 день 01.10.15р.

Приїзд в Меджугор’я (це невеличке мыстечко в Босниї та Герцоговині, де вже більш ніж 33 років з’являеться Богородица та передає свої послання для всьоголюдства). Саме тут найбільш притаманне відчуття єдності в молитві! Явлення продовжуються і сьогодні. Розміщення в готелі. Обід. Оглядова єкскурсія по місту. Вечірня молитвенна програма в храмі св. Якова, яка являеться  центром цього паломництва. Нічліг.

3 день 02.10.15р.

Божественна Літургія в українському обряді.Сніданок. Молитвенна програма на горі Подбрдо, де вперше  24 червня 1981 року шестеро деіей побачили Богородицю.Зустріч з місіонерами, котрі розповідають про Меджугір’ я ,а також про ті події , що відбувалися на цьому святому місці. Обід. Вечірня молитвенна програма в храмі св. Якова. Нічліг.

4 день 03.10.15р.

Божественна Літургія в українському обряді.Сніданок. Хресна Дорога на горі Крижевац. Духовне випробування і пізнання істинної сили покаянної молитви. ОбідВідвідування общини “Ченаколо” , що заснована монахинею Єльвірою для реабілітації людей з наркотичною чи будь-якими іншими видами залежності, де лікування проводиться винятково завдяки посиленій праці та молитві. Вечірня молитвенна програма в храмі св. Якова. Нічліг.

5 день 04.10.15р.

Божественна Літургія в украинському обряді.Сніданок. Зустріч з священникамичи візіонерами (люди до яких приходить Богородиця). Будемо мати можливість послухати багато свідчень від людей,яких Богородиця змінила, змінила їх життя й дала їм нове серце – новий сенс життя. Обід. Вільний час.

. Час на молитву та відпочинок, а також купівлю сувенірів .Нічний переїзд автобусом.

6 день 05.10.15р.

Приїзд додому

 

7h medjugorje_  

 

У вартість входить:

     Додатково оплачується:

  • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • Проживання в готелі 3 ночі;
  • 2-х разово харчування;
  • Супровід групи.
  • Страхівка.
  • Консульський збір 35 € +20є
  • Особисті витрати

 

 

Comments are closed