Світові Дні Молоді з Папою Франциском в Кракові

sdm_ukr_logo

 

Час перебування 6 днів:

28.07.2016 – 03.08.2016

Пожертва:    165   вартість знижено до 150

Усі Світові Дні Молоді, згідно задуму їх ініціатора і покровителя св. Івана Павла ІІ, базуються на одній біблійній думці, котра часто звертається до духовності міста-господаря СДМ. Головна тема є близька молодим людям не тільки в рамках приготувань, її зміст будуть поглиблювати також під час самого дійства: в часі катехиз із єпископами, а також слухаючи промов і проповідей Святішого Отця під час Центральних Подій.

Темою XXXI Світових Днів Молоді Краків 2016 є слова: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт 5,7). Святіший Отець Франциск вибрав п’яте з восьми блаженств, проголошених Ісусом в Його Проповіді на березі Галилейського озера, щоб підкреслити  значення Блаженств, які є осердям навчання Ісуса Христа. У своїй першій Проповіді Ісус залишає вісім настанов, які наближають нас до Царства Небесного.

d1427948685

Під час зустрічі із аргентинською молоддю у Ріо-де-Жанейро Папа Франциск сказав: «Читайте блаженства, це вам піде на користь». Отож, нашим завданням є наново відкрити зміст блаженств. На наступні три роки, які відділяють нас від зустрічі з ним, Святіший Отець вибрав для нас три з восьми блаженств. Кожне з них він розкриває у щорічних Посланнях, в котрих коментує їх богословський зміст і формулює завдання, з якими залишає молодь на наступний рік духовної праці.

 

 

Місця відвідин: Польща

(Краків, Лагевніки, Вадовіце, Ченстохова)

1 день, 28 липня: Виїзд з Чорткова (в вечір). Переїзд до Кракова.

2 день: Прибуття в Краків (Парафія в Моравіца, де будемо перебувати в час Світових Днів Молоді) поселення та реєстрація.

29 – 31 липня-2016 – Участь у програмі Світових днів молоді.

 

4-days-1-768x605

До програми Світових Днів Молоді входять центральні дні зустрічей із Святішим Отцем, котрі називаються Центральними Подіями, а також супровідні заходи духовного і культурного характеру, такі як: літургії, катехизації, зустрічі з відомими релігійними спільнотами та рухами, котрі діють у всьому світі, або ж концерти і вистави.

Print

ЦЕНТРАЛЬНІ ПОДІЇ

Центральні Події – це найважливіші зустрічі Світових Днів Молоді, під час яких всі молоді паломники спільно переживають велике свято віри. У Кракові 2016 року вони будуть відбуватися таким чином:

Центральні Події  – це головні і найважливіші зустрічі Світових Днів Молоді, коли всі молоді паломники спільно переживають велике свято віри. Цей особливий час розпочинає Свята Літургія на відкриття СДМ, яку очолює місцевий єпископ. Вона підкреслює міжнародний характер події, а водночас презентує господаря, тобто країну, котра приймає молодь зі всього світу. Заохочує також тих, котрі вагаються, взяти участь в СДМ-і. У Кракові Свята Літургія на відкриття СДМ Краків 2016 буде у вівторок після полудня – 26 липня 2016 року.

Важливим моментом є перша зустріч із Святішим Отцем, або Церемонія Зустрічі, котра є часом особливої радості з нагоди присутності Христового Намісника і спільної з Ним молитви. Це – богослуження зі слуханням Божого Слова та першою промовою Святішого Отця. Церемонія має міжнародний характер. Під час СДМ у Кракові перший раз побачимо Папу Франциска в четвер, 28 липня. Церемонія Зустрічі Папи завжди мобілізує молодих хлопців та дівчат країни-господаря СДМ, щоб вони приєдналися до грона учасників.

У п’ятницю, у рамках Центральних Подій, відбувається Хресна Дорога, , котра відображає покутний вимір СДМ. Хрест СДМ зазвичай несуть процесійно, а молодь йде визначеним шляхом, даючи свідчення своєї віри (інколи Хресна Дорога триває одночасно в кількох різних місцях у місті). Молодь зі всього світу зустрінеться з Розп’ятим Христом у Кракові і візьме участь у цьому богослуженні 29 липня 2016 року.

Найбільш особистим моментом Центральних Подій є чування зі Святішим Отцем. Це винятково інтенсивний час молитви і зустрічі з Христом, клімат якої є наповнений совокупленням, а також радістю. Така атмосфера підкреслює молодіжний характер СДМ.  Учасники зустрічі в Кракові разом зі Святішим Отцем будуть молитися перед Святими Дарами суботнього вечора 30 липня 2016 року.

31 липня 2016 року настане час останніх заходів, а саме Служби Божої на завершення СДМ, котра буде очолена Святішим Отцем. Це – урочистий підсумок СДМ – кульмінаційний момент усіх зустрічей. Під час цієї Євхаристії Папа «посилає молодь до всього світу». В самому кінці, під час молитви «Ангел Господній», Святіший Отець традиційно оголошує місце і дату наступних СДМ.

5 день: Краків  та Лагевніки.

Екскурсія по Кракову (факультативно). Обід.

Після обіду ми вирушимо в Лагевніки, де є Санктуарій св. Фаустини Ковальської. О 16:00 молитимемося Божественну Літургію в каплиці Санктуарію для греко-католиків та матимемо достатньо часу щоб помолитися і подивитися це святе місце.

Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка за проектом проф. Вітольда Ценцкевіча. В оформленні вівтаря в Санктуарій використаний образ куща, нахиленого вітром в одну сторону, і ікона «Ісус, на тебе уповаю». 

 

tab_faustyna

 

Опісля – повертаємося на ночівлю в Моравіце.

 

6 день: Вадовіце та Ченстохова

Екскурсія музеєм Івана Павла ІІ у Вадовіце (місце народження Івана Павла ІІ (Кароль Юзеф Войтила), який народився 18 травня 1920 року в родині поручника польської армії та вчительки). Сотні людей відвідує щодня музей, що знаходиться у будинку, в якому народився і виховувався Кароль Войтила, який пізніше став папою. Жителі невеличкого містечка в регіоні Малопольща, що біля Кракова, cвідомі того, що ніхто не знав би про існування Вадовіц, якби тут не народився майбутній папа. Про те, яким близьким було це місто Іванові Павлові ІІ, не забув і його наступник на святому престолі, папа – Бенедикт XVI, який відвідав Вадовіце під час візиту до Польщі. Вадовіце – це своєрідний символ релігійного відродження поляків, який тепер стає місцем паломництва християн із усього світу.

tab_jp2

Опісля вирушимо в Духовне Серце Польщі – в Ченстохову

Тут знаходиться великий католицький монастир  – Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської (пол. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskie). Монастир належить монаршому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яка почитається католиками як велична реліквія.

Екскурсія, вільний час на молитву.

Повернення додому.

7 день: приїзд до Чорткова (орієнтовно зранку).

 

Пожертва: 165   вартість знижено до 150

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ ТУТ

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування та Пакет паломника (4 дні – 70 €), у який входить:

 • Нічліг паломника 
  Нічліг в сім`ї, в школі, в наметовому містечку.
  До нічлігу є доданий сніданок, котрий буде виданий на підставі білету на нічліг.
 • Xарчування паломника На підставі двох окремих білетів для кожного паломника, будуть видані дві теплі страви на площі СДМ (одна – протягом дня і друга – ввечері).
 • Страхування паломника
  Страхування NW, KL i OC обіймає весь час перебування на СДМ.
 • Транспорт паломника
  Переїзди міським транспортом в місті, з місця нічлігу до центру подій і місць центральних подій.
 • Пакет паломника
  Релігійно – інформаційні матеріали та інші необхідні речі, котрі будуть допомогою в повній участі в СДМ.
 • брендований капелюх СДМ-2016 (українською мовою)

Рекомендуємо взяти з собою: невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM- радіо);

 • чотки, вервицю;
 • парасолю/дощовик;
 • ліхтарик;
 • каремат (туристичний килимок), спальний мішок;
 • панаму чи капелюх для захисту від сонця;

У вартість поїздки не входить: відкриття шенгенської візи ( однак згідно з важливістю події, є реальна можливість , що віза буде безкоштовна), витрати на організазію здачі біометричних даних 500 грн. (хто має відкриту шенген візу то 500грн. не сплачує)  ОБОВ’ЯЗКОВА ОСОБИСТА ПРИСУТНІСТЬ ОСОБИ В КОНСУЛЯТІ, екскурсії 10 €

 Шановні паломники! Згідно з новими правилами відкриття шенгенської візи, які діють з 23.06.2015 року, особиста присутність заявника у консульстві та збір біометричних даних (відбитків пальців) є обов’язковою умовою для відкриття шенгенської візи.  Дату подачі документів буде повідомлено додатково.

12322726_911168652293598_8507182190370789113_oIMG_9895IMG_9950 sdm_chortkiv8N-YJRnChC4 12-700x5434956172931-krakow-barbakan-muzeum-historyczne-440x299 179285405_70adfa6ffa_b cikave-pro-krakiw-21-viza.vn_.ua_ krakow-rinek lagevniki2-640x350 lagevniki3-640x400 lagevniki7-640x400 refleksje-na-temat-popularnosci-krakowa sukiennice-w-krakowie Wadowice Лагевніки1-640x400

Comments are closed