Паломництво в Меджугор’є

krizevac

Час паломництва: 28.11.2016 – 03.12.2016

Кількість днів: 6

Вартість паломництва: 155 €

 

1- й день

Виїзд з Чорткова та Тернополя від Катедральних Соборів. Проїзд через кордон. Нічний й переїзд в Боснію та Герцоговину

2- й день

Прибуття  до Меджугор’я – (це невеличке мыстечко в Босниї та Герцоговині, де вже більш ніж 33 років з’являеться Богородица та передає свої послання для всьоголюдства)

Розміщення в  готелі. Обід. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» – заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць. Матимемо можливість послухати багато свідчень від людей, яких Богородиця змінила,  змінила їх життя й дала їм нове серце – новий сенс життя.  Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів.  

Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників:

17:00 – Молитва Вервиці;

18:00 – Свята Меса;

Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;

Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.

*Програма змінна. Це залежить від адміністрації паломницького місця

Ночівля. 

3- й день

Сніданок. (хліб і вода) Хресна Дорога на горі Кріжевац. 

Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку

Вільний час. Відпочинок.

Обід.(хліб і вода)

Вечірня молитовна програма

Ночівля.

4- й день

Сніданок. Молитовна програма на горі Подбрдо, де вперше  24 червня 1981 року шестеро дітей побачили Богородицю. Вервиця, вільний час для приватної молитви, відпочинку.

Обід.

Вечірня молитовна програма

Ночівля.

5- й день

Сніданок. (хліб і вода)

Цей день є п’ятниця. Як і в Церкві, так і в цьому місці християни постять. В Меджугор’є прийнято постити в цей день та в середу на хлібі і воді.

Цього дня будемо брати участь в молитві з візіонеркою Мір‘яною Драгічевич-Солдо, яка з другого серпня 1987 р. другого числа кожного місяця чує голос Богородиці, іноді бачить Її, і вони разом моляться за навернення грішників.

Обід. (хліб і вода)

Виїзд до України. Нічний переїзд.

6- й день

Прибуття в Україну.

 

Пожертва на організацію прощі складає 155 Є

Консульський збір за відкриття Шенген візи оплачується додатково

 

Comments are closed