ПАЛОМНИЦТВО ДО РИМУ (АВІА)

ПАЛОМНИЦТВО ДО РИМУ (АВІА)

03.04.2017

335Є

КРАКІВ-РИМ-ВАТИКАН-ФЛОРЕНЦІЯ

papa-francisk

1-й день. Ранковий виїзд в Аеропорт ( Будапешт/Угорщина або Краків/Польща) Проходження кордону. Коротка зупинка на обід та прогулянку в Будапешту або Кракові (залежно від міста вильоту). Трансфер в аеропорт. Реєстрація. Виліт. Прибуття в аеропорт Риму. Трансфер до готеля. Відпочинок з дороги. Ніч в готелі.

2-й день. Сніданок. На бодай побіжний огляд усіх святинь і пам’яток Вічного міста може піти не один тиждень. Якщо ж треба вкластися у кілька днів, то найперше варто побувати у Ватикані та чотирьох Папських базиліках, помолитися біля мощей апостолів Петра і Павла, піднятися Святими Сходами, оглянути Колізей і Пантеон, пройтися туристично-мистецькою площею Навона, спробувати справжню італійську піцу чи місцеве морозиво . Духовна та культурна програма в РИМІ та ВАТИКАНІ. Ніч в готелі.

3-й день. Сніданок. Духовна та культурна програма на площі Св. Петра(Ватикан). Зустріч з Святішим отцем Франциском на загальній аудієнції. Продовження програми в Римі. Відвідання Ватиканських музеїв. Вільний час у Римі. Ніч в готелі.

4-й день. Сніданок. Для бажаючих пропонуємо факультативну екскурсію у Флоренцію.

Назва Флоренції переводиться як «квітуча» – це найкрасивіше місце Італії, яке є колискою Відродження і справжньою скарбницею мистецтва. Перші думки, коли ходиш по вулицям Флоренції: яким чином в Італії змогли зберегти давнину так, що в ній зручно жити. У всіх містах Італії все збереглося так, як і більше тисячі років тому. Знайомство почнемо з надзвичайно витонченого і в той час величного собору Санта Марія дель Фльоре, четвертого по розмірам в світі. Італійці його ще називають Собором квітки. Це його побачивши Стендаль втратив дар мови і не розмовляв три дні. Тепер це називається «синдром Стендаля». Саме примітне в соборі – це купол, виконаний Брунелеске, роботи над яким тривали вісімнадцять років.

Продовження екскурсії по Римським Форумах, та Колізеї. Після обіду Літургія в Соборі Святої Софії в Римі. Екскурс по комплексі свята Софія. Музей патр. Йосифа Сліпого. Ніч в готелі.

5-й день.

5-й день. Сніданок. Продовження екскурсії по Римським Форумах, та Колізеї. Після обіду Літургія в Соборі Святої Софії в Римі. Екскурсія по комплексі Свята Софія. Музей патр. Йосифа Сліпого. Ніч в готелі.

Трансфер в аеропорт. Виліт в Угорщину або Польщу. Прибуття. Виїзд в Україну.

 

Виїзд заплановано 03 квітня  2017 року.

Вартість програми на одну особу – 330 Є

У вартість програми входить: трансфер з Тернополя до аеропорту в Польщу (мікроавтобус 8 місць), трансфер з Польщі до Тернополя (мікроавтобус 8 місць), готель в Римі (4 ночі), ознайомча екскурсія в Римі!!!

Додатково оплачується факультативна екскурсія у Флоренцію – 40 Є

 

112606

9876543 976543 4.д

Comments are closed