КАЛЬВАРІЯ ОБРАЗ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ В КРАКОВІ ІКОНА БОЖОЇ МАТЕРІ В ЧЕНСТОХОВІ

КАЛЬВАРІЯ

ОБРАЗ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ В КРАКОВІ

ІКОНА БОЖОЇ МАТЕРІ В ЧЕНСТОХОВІ

21.04.2017 – 23.04.2017

пожертва 75€

 

1-й день. Збір групи біля Катедрального Собору. Проходження Україно – Польського кордону.

Переїзд  в Краків – Лягевнікі

У Лагевніках в монастирі Сестер Милосердя Божої Матері провадила своє подвижницьке життя один із найбільших містиків Католицької Церкви сестра Фаустина Ковальська (1905 – 1938), яка в особистому одкровенні, даному їй від Бога, досвідчила глибину Божого Милосердя і необхідність його особливого вшанування. Санктуарій Божого Милосердя, який виник на місці монастиря, став одним із найбільших паломницький центрів Європи. Найбільша реліквія санктуарію — копія образу Ісуса Милосердного.Образ був створений на прохання Самого Господа Ісуса Христа під час об’явлення сестрі Фаустині, яке сталося в лютому 1931 року.

Духовна программа : молитви, розважання, розповідь свідчення сестер з монастиря.

 Поселення та ніч в готелі.

2-й день. Ранній виїзд в Кальварію Забжедовську (30 км.)

Кальварія-Зебжидовска. Серед мальовничих пагорбів, в 40 км на захід від Кракова, знаходиться місцева святиня паломництва, за кількістю прочан, що здійснюють мандри для поклоніння Христу, ця святиня поступається лише Ченстохові. Тут  знаходиться ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими. На території близько 300 га прокладені доріжки, уздовж яких споруджено більше 40 каплиць. Їх розташування відповідає географії Єрусалиму.

Більше трьохсот років в страсний тиждень в Кальварії-Зебжедовській проходять Господні Містерії. Богослужіння починається в страстний тиждень входом Христа в Єрусалим, кульмінаційний момент досягається в Страсний Четвер і Страсну П’ятницю, коли представляються останні дні життя Христа. У богослужінні беруть участь тисячі паломників.

В обід виїзд в Ченстохова.Ченстохова – духовна столиця Польщі. Тут, на Ясній горі, в монастирі ордену паулінів зберігається чудотворна ікона Матері Божої Ченстоховської (Белзької). Образ однаково вшановують католики, православні і старообрядці. За свою історію образ перебував у багатьох християнських святих місцях: Єрусалимі, Константинополі і навіть на Русі. Коли Галичина, а разом з нею й місто Белз, потрапили під владу Польщі, князь Владислав Опольчиквідвіз ікону в Ченстохову і подарував монахам-паулінам.  У 1430 році підчас грабунку каплиці Божої Матері, ікону розбили на шматки та порубали шаблями. Образ відновили, та, як спогад про наругу, на обличчі Діви Марії залишили сліди від удару шаблею. Велика кількість чудес від Ченстоховського чудотворного образа було засвідчено в особливій книзі, яка зберігається у храмі Ченстоховського монастиря.

3 -й день.  Пропонуємо духовну та культурну програму в Кракові.

Краків – місто, яке ще називають культурною столицею Польщі. У цьому місті варто побачити Вавельський Замок, Катедральний Собор Святих Станіслава і Вацлава, Головну Ринкову Площу, послухати мелодію відомого Краківського сурмача, дізнатись про історію Кракова, його святих покровителів та значення цього міста у житті Івана ПавлаІІ.  Вільний час.

Виїзд в Україну.

Пожертва на організацію прощі складає 75 €

Консульський збір за відкриття Шенген візи оплачується додатково

 %d1%87%d0%b5%d0%bd%d1%81%d1%82%d0%be%d1%85%d0%be%d0%b2%d0%b0Czestochowska Лагевніки1-640x400 179285405_70adfa6ffa_b

Comments are closed