Греція та Меджугорʼє

ца

Час паломництва 23 червня – 3 липня 2017 р.

Вартість паломництва: 320 €

1 день (23.06)

Ранковий виїзд з м. Чортків (Катедральний Собор Святих Верховних Апостолів Петра і Павла). Переїзд в Грецію.

2 день (24.06)

Приїзд до Греції. Поселення в готелі на узбережжі Іонічного моря. Вільний час на морі. Вечеря. Нічліг.

3 день (25.06)

Сніданок. Вільний час на морі. Паломництво до монастирів Метеора (факультативно, 20€).

Метеора – комплекс монастирів, другий за розміром після Афону, розташований на вершині скель Фессалії, на півночі Греції, поблизу містечка Кастрокі. Всесвітньо відома Метеора також як геологічний феномен. Скелі Метеори зʼявились близько 60 млн. років тому, коли замість рівнини у цій місцині було прадавнє море. Під дією гелогочіної сили води, вітру, під впливом перепадів температур поступово утворювалися кремезні камʼяні «стовпи», що ніби зависли у повітрі.

Вечеря. Нічліг.

4 день (26.06)

Сніданок. Вільний час на морі. Екскурсія на острів Корфу (факультативно, 65€).

Корфа (Керкира) являється одним із найкрасивіших міст Греції. Сьогодні – це духовний, культурний та економічний центр Іонічних островів. Місто унікальне своєю багатоликістю, зберігає відбиток різних культур Древньої Греції, Риму, Візантії. Тут чудово і гармонійно злились різні архітектурні стилі: венеціанський, французький, англійський, але на всі віки залишилося в грецькому дусі. На острові знаходиться Собор Святого Спиридона – православний храм Корфської митрополії, розміщений в центрі міста Керкири і освячений на честь Спиридона Тримифутського, який є покровителем острова. В соборі знаходяться мощі святого, і це є найбільш відвідуваним місцем для паломників.

Вечеря. Нічліг.

5 день (27.06)

Сніданок. Вільний час на морі. Екскурсія в Салоніки (факультативно) – друге за величиною місто Греції.

Відвідування храму Святого Димитрія Солунського – небесного покровителя міста Салоніки. Екскурсія містом.

Морська екскурсія до Афонської гори (факультативно, 50€).

Нині Афон – релігійний, науковий і туристичний центр. Управління здійснюють представники монастирів – свята община. Найвища юрисдикція належить Константинопольському патріархату Грецької православної церкви.У монастирях Афона зберігається приблизно 10 тис. грецьких, словʼянських, арабських рукописів, цінні мистецькі твори (починаючи з IX ст.). Збірки досі мало досліджені науковцями. УВАГА! Доступ жінкам на Афон заборонено.

Вечеря. Нічліг.

6 день (28.06)

Сніданок. Вільний час на морі. Нічний переїзд до Меджуґорʼя.

7 день (29.06)

Приїзд до Меджуґорʼя. Розміщення в готелі. Обід. Молитва вервиці на горі обʼявлень Подбро. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджуґорʼє. Відвідини церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили о. Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджуґорʼя, що багато трудився для розвитку школи Марії. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів.

Вечірня молитовна програма, яка відбувається щоденно і є обовʼязковою для участі всіх паломників:

17:00 – Молитва Вервиці;

18:00 – Свята Літургія;

19:00 – Освячення куплених речей, молитви за сцілення душі й тіла;

20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах)/ Вервиця. Ночівля.

 8 день (30.06)

Піст на хлібі і воді. Свята Літургія українською мовою у східному обряді. Хресна дорога на горі Кріжевац. Вечірня молитовна програма. Ночівля.

9 день (01.07)

Сніданок. Свята Літургія українською мовою у східному обряді. Відвідування спільноти «Ченаколо» – заснованою італійською монахинею, сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей із наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці і молитві. Можливі також  й інші зустрічі та відвідування певних місць. Обід. Вільний час. Відпочинок.

Вечірня молитовна програма в церкві Св. Якова. Ночівля.

10 день (02.07)

Сніданок. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Обʼявлення Богородиці і послання миру через візіонерку Міряну. Зустріч з Ненсі й Патріком. Вільний час. Вечірня молитовна програма в костелі Св. Якова. Виселення з готелю. Нічний переїзд в Україну.

11 день (03.07)

Прибуття в м. Чортків.

У вартість паломництва входить: переїзд комфортабельним автобусом класу 4, проживання в готелі (4 ночі в Греції і 3 ночі в Меджугор’ї), дворазове харчування (6 сніданків і 6 вечерь), супровід духівника.

Додатково оплачується: екскурсії в Греції (всі екскурсії факультативно), віза 35€ + 20€ візовий центр.

За довідкою звертайтесь за тел.:

+380680410065 – Олексій

+380967423268 – о. Степан

 

Comments are closed