ЮВІЛЕЙНЕ ПАЛОМНИЦТВО ДО РИМУ З НАГОДИ 150-РІЧЧЯ КАНОНІЗАЦІЇ СВ.ЙОСАФАТА КУНЦЕВИЧА

ВатиканЮВІЛЕЙНЕ ПАЛОМНИЦТВО ДО РИМУ З НАГОДИ 150-РІЧЧЯ КАНОНІЗАЦІЇ  СВ.ЙОСАФАТА КУНЦЕВИЧА

БУДАПЕШТ-ПАДУЯ-ВЕНЕЦІЯ-РИМ-ВАТИКАН-САН МАРІНО-ЛОРЕТТО-ЛІДО ДІ ЄЗОЛО

22 –29 червня 2017 р.

1-й день. 22.06. Збір групи в 05.00 біля Катедрального Собору Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, м. Чортків. Розміщення в автобус єврокласу. Місця розписані згідно попереднього запису. Виїзд. Зупинка на обід в горах. Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд в Будапешт. Свята Літургія.  Ночівля в домі паломника.

     Угорська столиця Будапешт є не тільки серцем країни, а й одним з найкрасивіших міст Європи.У Будапешті дивним чином поєднуються будівлі різних епох і архітектурних стилів, побудованих в проміжку з XIV по XX століття. Нові будівлі не відрізняються від архітектурного ансамблю старого міста, місцеві архітектори потрудилися на славу. До наших днів прекрасно збереглися багато старовинних будівель, побудовані в кінці XIX століття, в тому числі будівлю Парламенту, в архітектурному стилі якого виразно відчувається вплив ренесансу.

2-й день. 23.06. Падова/Венеція. Сніданок. Виїзд та прибуття до  Падови. Відвідини Базиліки св. Антонія.

     Сьогодні світу відомо багато з діянь св. Антонія, що були чудотворними. Недаремно його називали «Батьком науки, Світлом Італії, Вчителем життя, Сонцем Падуї, євангельським доктором» Його короткий шлях у 36 років життя став послідовністю чуд. І навіть через сімсот років Його люблять і знають поміж всіма Божими Святими слугами, як “Чудотворця”. Все життя, всі сили, натхнення з щирим серцем віддавав для спасіння, навернення та щирого пізнання людьми Господа.

Духовна програма та Свята Літургія. Ніч в транзитному готелі на околиці Болоньї.

3-й день. 24.06. Сніданок. Прибуття в Рим (обідній час). Духовна та культурна програма на Площі Св. Петра (Ватикан). Поселення в готель. Відпочинок. Велика Вечірня з Литією в соборі Святої Софії в Римі, очолює Блаженніший Святослав.

     На бодай побіжний огляд усіх святинь і пам’яток Вічного міста може піти не один тиждень. Якщо ж треба вкластися у кілька днів, то найперше варто побувати у Ватикані та чотирьох Папських базиліках, помолитися біля мощей апостолів Петра і Павла, піднятися Святими Сходами, оглянути Колізей і Пантеон, пройтися туристично-мистецькою площею Навона, спробувати справжню італійську піцу, пасту чи місцеве морозиво.

Свята Літургія.   Ніч в готелі.

4-й день. 25.06. Урочистості з нагоди 150-річчя канонізації Св. Йосафата Кунцевича:

– Молитва “Анджелус” на площі Святого Петра у Ватикані зі Святішим Отцем Франциском;

– Архиєрейська Божественна Літургія на папському престолі в соборі Святого Петра у Ватикані, котру очолить Блаженніший Святослав у співслужінні з владиками Синоду УГКЦ;

– Молитва біля гробу св. Йосафата, престол св. Василія Великого.

Продовження паломницької програми в Римі. Базиліки святого Павла, Санта Марія Маджоре, Святого Івана. Святі Сходи. Повернення  в готель. Відпочинок. Ніч в готелі.

5-йдень. 26.06.  Переїзд в Сан Марино/Лорето.

     Італійське місто Лорето знамените у всьому світі своїм Собором, під склепіннями якого ось уже 7 століть стоїть Святий Дім Богородиці … Святий Дім в Лорето – це кімната справжнього будинку, в якому жила Пречиста Діва в Назареті і де Вона отримала благу звістку від Архангела Гавриїла про народження від Неї Спасителя Світу.

Духовна прорама та Свята Літургія.

Сан Марино – найбільш незвичний острів Європи. Тільки зі всіх сторін він оточений не водою, а територією сусідньої Італії. Селища, що виникли навколо важкодоступної гори Тітано, змогли дати відсіч папам і королям, принцам і авантюристам, та змогли зберегти свою легендарну свободу. Сан Марино – єдина з незлічених великих і маленьких країн, князівств, сеньйорій та громад, на які була розділена Італія з часів Римської імперії, що зберегла до наших днів свою автономію.

Переїзд в Лорето. Транзитна ночівля на території Італії.

6-й день. 27.06. Сніданок. Переїзд у регіон Венето. (Венеція/ Лідо ді Єзоло). Духовна програма. Відпочинковий день на італійській Адріатиці.

16.00 – Виїзд в транзитний готель в Угорщині. Ніч в готелі. (пізнє заселення)

7-й день. 28.06.  Сніданок.  Виїзд. Прибуття в Україну. 

Пожертва на організацію паломництва складає : 330Є

У вартість входить: 6 ночей в готелі,  переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи.

У вартість не входить:  відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 20 євро.

Реєстрація за тел.: 0666336882 (о. Роман), 0680410065 (Олексій)

 

Comments are closed