Слідами Патріярха Йосифа Сліпого

Патріарх-Йосиф-СліпийТЕРНОПІЛЬ, ЗАЛЬЦБУРҐ, ІНСБРУК, КАСТЕЛЬ-ҐАНДОЛЬФО, ҐРОТТАФЕРАТА, РИМ (2 дні), ВІДЕНЬ, ВЕЛЕГРАД, КАЛЬВАРІЯ-ЗАБЖИДОВСЬКА, ТЕРНОПІЛЬ

22-30 вересня 2017

Виїзд із Тернополя, Львова, Івано-Франківська та Стрия

 1-й день.  Відправлення з Тернополя о 18.00 (вул. Патріарха Сліпого, 1), зі Львова о 21.00 (від залізничного вокзалу), з Івано-Франківська о 20.00 (від залізничного вокзалу), зі Стрия о 22.30 (від заправки). Добирання з Києва, Ужгорода, Луцька, Рівного, Чернівців тощо (згідно попередньої домовленості).

Перетин україно-угорського кордону, нічний переїзд в Зальцбурґ.

2-й день. Ранкове прибуття в Зальцбурґ (Австрія). Греко-католицька літургія (за можливості). Відвідання собору святих Руперта і Вергілія, фортеці Хоензальцбурґ. Прогулянка Старим містом і місцями Вольфґанга Амадея Моцарта. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки. Вільний час у Зальцбурґу.

Переїзд в Інсбрук (Австрія). Поселення в готелі, нічліг.

За бажанням вечірня прованська прогулянка з роздумами про життя блаженного Йосифа Сліпого.

3-й день. Сніданок в готелі. Греко-католицька літургія (за можливості). Відвідування Університету в Інсбруку, де у 19121921 роках здобував фахову освіту Йосип Сліпий (філософський факультет). Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки. Вільний час в Інсбруку.

Нічний переїзд в містечко Кастель-Ґандольфо.

4-й день. Ранкове прибуття в Кастель-Ґандольфо (Італія). Греко-католицька літургія (за можливості). Відвідання монастиря студійського уставу «Студіон». Блаженний Йосиф Сліпий тут розпочинав із курсів для семінаристів, які переросли в Український Католицький Університет. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Короткий переїзд у Ґроттаферата (Італія). Відвідання монастиря, де жив і працював митрополит Йосиф Сліпий після прибуття з СРСР. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Переїзд до Риму, Ватикану.

Поселення в готелі святого Петра, ночівля.

За бажанням перша прованська прогулянка вечірнім Ватиканом із роздумами про Христове вчення.

5-йдень. Ватикан. Сніданок у готелі святого Петра.

Пересування по Риму тільки громадським транспортом!

Церква(греко-католицька) святих Сергія і Вакха з Жировицькою Богородицею. Блаженний Йосиф Сліпий придбав цей храм для українського згромадження в Римі. Божественна літургія. Захід до 125-річчя народження блаженного Йосифа Сліпого. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Оглядова екскурсія античним містом із відвіданням Колізею, Римського форуму, Капітолію, знаменитого фонтану Треві, відомих площ Ротонда і Навона, Замку Ангела.

Вільний час. За бажанням відвідання платних екскурсій.

Повернення в готель святого Петра у Ватикані, ночівля.

За бажанням друга прочанська прогулянка вечірнім Ватиканом…

6-й день. Свято Воздвиження Чесного Хреста (Юліянський церковний календар). ВатиканСніданок у готелі святого Петра.

Пересування по Риму тільки громадським транспортом!

Собор (греко-католицький) святої Софії. Збудований блаженним Йосифом Сліпим. Божественна літургія. Захід до 125-річчя народження блаженного Йосифа Сліпого. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Покладання прочанських квітів до пам’ятника Пророку України – Тарасові Шевченку. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Відвідання Папського Східного (Орієнтального) Інституту. Короткий переїзд до Папського Інституту ім. Фоми Аквінського. Прогулянка до Папського Григоріанського інституту, де навчався Ісповідник віри Йосип Сліпий. Штампування пам’ятних поштових конвертів та власної марки.

Відвідання знакової християнської святині – храму святого Петра, де на ІІ Вселенському соборі мученика Йосифа Сліпого зустрічали стояче. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Відвідання підземель Ватикану, зокрема праху святого Папи Римського Івана ХХІІІ, що домігся звільнення митрополита Йосифа Сліпого з тюрми в СРСР. Штампування пам’ятних поштових конвертіві власної марки.

За бажанням платне відвідання ватиканських музеїв Сикстинської капели, світового шедевру з фресками Мікеланджело. (Вхідний квиток та екскурсія  – 38 € з особи) чи третя прочанська передвечірня прогулянка Ватиканом.

Виселення з готелю святого Петра.

Нічний переїзд до Відня.

7-й день. Ранкове прибуття у Відень (Австрія).

Поселення в готель, відпочинок.

Пересування по Відню тільки громадським транспортом!

Церква(греко-католицька) святої Варвари.Блаженний Йосиф Сліпийтут молився за Україну. Божественна літургія.Захід до 125-річчя народження блаженного Йосифа Сліпого.Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Переїзд до віденського Переддунав’я.

Покладання прочанських квітів до пам`ятного зображення рятівнику християнського Відня 1683 року – українцю Юрію Кульчицькому. Блаженний Йосиф Сліпий закликав гідно вшанувати участь українців у тих знаменних подіях Західної Європи з Ватиканом. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Переїзд на кладовище.

Прочанська молитва на могилі Бориса Ямінського – Великого Українця, керівника Спілки Українських Філятелісті в Австрії з Почесним Президентом Кир Йосифом Сліпим. Штампування пам’ятного поштового конверта власної марки.

За бажанням платне відвідання цісарської столиці, водограїв, історичного міста з кафедральнимсоборомсвятого Стефана.

Повернення в готель, ночівля.

За бажанням прованська прогулянка вечірнім Віднем із роздумами про Живого Бога.

8-й день. Сніданок, виселення з готелю. Виїзд в Чехію.

Прибуття у Велеград (Чехія), міста святих Кирила та Мефодія, зупинки українських владик (православних) по дорозі до Ватикану (католицького), коли вони брали участь у екуменічних з’їздах, започаткованих митрополитом Андреєм Шептицьким із розмовами про богословську традицію в Східній Церкві.

Греко-католицька літургія (за можливості). Відвідання споруди Велеградських з’їздів, де брав участь блаженний Йосиф Сліпий (у 1936 року переніс ці зустрічі до Львова). Захід з нагоди 125-річчя народження блаженного Йосифа Сліпого. Штампування пам’ятного поштового конверту та власної марки.

Виїзд до Польщі. Прибуття в Кальварію-Забжидовську. Поселення, ночівля.

9-й день. Сніданок. Виїзд в Україну. Повернення до Тернополя (кінцева зупинка паломництва). Львів (залізничний вокзал); згідно попередньої домовленості–добирання до Івано-Франківська чи Стрия, а також Києва, Ужгорода, Луцька, Рівного, Чернівців тощо. 

Кожний отримає прочанський ім’язаписувач (українська, італійська мови).

Пожертва на організацію паломництва складає: 285€

У вартість входить: 5 ночей в готелі, 5 сніданків,переїзд автобусом єврокласу, супровід керівника групи.

У вартість не входить– медичне страхування; – відкриття шенґенської візи – 35€(окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів), послуги візового центру – 20 євро, проїзд для здачі біометричних даних (не стосується власників біометричних закордонних паспортів).

 

Реєстрація за тел.: 096 78 27 300 (о. Мар’ян), 063 862 39 86 (Олексій) (Олексій), 066 63 36 882 (о. Роман), 

Comments are closed