Паломництво до Святої Землі

Єрусалим-700x400

ВИФЛЕЄМ, ЄРУСАЛИМ, ЙОРДАН, ЄРИХОН, КАНА ГАЛІЛЕЙСЬКА, ТАБХА, ГОРА БЛАЖЕНСТВ, КАПЕРНАУМ, ГАЛИЛЕЙСЬКЕ ОЗЕРО,  ГОРА ТАВОР, ЯФФА

18-24 вересня 2017 р.Б.

1 день:

Зустріч паломників біля Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернопіль. Виїзд з Тернополя до Вінниці. Виліт до Тель-Авіву. Приліт в Міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переїзд до Галилеї. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

 2 день:

ваіСніданок. Переїзд до м. Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Церква Архангела Гавриїла. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічліг. Кана Галілейська – місце першого чуда Ісуса Христа: перетворення води на вино на шлюбній гостині.Вечеря. Ночівля.

3 день:

Сніданок. Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Табха – храм примноження хлібів і риб. Гора Блаженств. Капернаум – місто Ісуса. Церква дванадцяти Апостолів. Галілейське озеро. Факультативно – обід з рибою Св.Петра (20 – 25 $ з особи). Йордан – місце хрещення Ісуса, омовіння в водах Йордана з Благословінням. Переїзд до Вифлеєму. Вечеря. Ночівля.

4 день:авіі

Сніданок. Вифлеєм та Єрусалим. Храм Різдва Христового. Каплиця Св. Олени. Молочний грот. Поле пастушків. Переїзд з Вифлеєму у Єрусалим. Оливна гора. Місце Вознесіння Господнього. Монастир «Pater noster» («Отче наш»). Панорама Єрусалима. Церква «Dominus Flevit» («Сльоза Господа»). Храм Марії Магдалини («Золоті Куполи»), «Церква Всіх Націй». Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

5 день:віауц

Сніданок. Монастирі Юдейської пустелі, Мертве море. Монастир св. Герасима. Єрихон. Наскельний Монастир «Спокус». Відпочинок на Мертвому морі та відвіданням магазину косметики Мертвого моря. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 6 день:

Сніданок. Єрусалим. Гора Сіон. Світлиця Тайної Вечері – місце сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Дорміціон (Бенедиктинський монастир). Місце Успіння Богородиці.Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього (Голгофа, камінь помазання, Гріб Господній). Стіна Плачу. Вечеря. Ночівля.іфвммс

7 день:

Сніданок. Виселення з готелю. Тель-Авів. Яффо. Відпочинок на Середземному морі. Виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Виліт. Прибуття до України.

 ВАРТІСТЬ 595$ 

У вартість входить: супровід духівника та керівника групи; авіапереліт; всі трансфери згідно програми; проживання в готелях 3*, 4* зі сніданками та вечерями; екскурсії згідно програми; дипломований гід та супроводжуючий.

У вартість не входить: вхідні квитки згідно з програмою та чайові водієві і гідові (50 $ від особи); медичне страхування; факультативні програми:обід з рибою св. Петра (20 – 25 $ від особи).

Реєстрація за тел.: 063 862 39 86 (Олексій), 096 78 27 300 (о. Мар’ян), 066 63 36 882 (о. Роман),

Comments are closed