ШХА розпочалася в Чорткові

   11На запрошення голови комісії у справах молоді Бучацької єпархії УГКЦ о. Мар’яна Лемчука навчальний курс «Школа християнського аніматора» завітав і до Бучацької єпархії. Він передбачає щомісячні зустрічі, по закінчені яких молодь навчиться бути справжніми лідерами, отримає «інструменти» для порозуміння й праці з іншими підлітками та дітьми під час літніх таборів, а також під час катехитичної роботи на власних парафіях.

    Перша зустріч «Школи» відбулася 30 вересня в єпархіальному управлінні Бучацької єпархії, що знаходиться у Чорткові. На неї завітали понад 50 заангажованих молодих людей з довколишніх парафій.

    Програма розпочалася Святою Літургією, яку відслужили голова комісії у справах молоді Бучацької єпархії УГКЦ о. Мар’ян Лемчук та директор «Школи християнського аніматора» о. Ярослав Шевчук.

    Вступ до курсів «Школи християнського аніматора» та першу лекцію провів о. Ярослав.

    Після смачного обіду про покровителів «Школи», святих Івана Боско та Івана Павла ІІ, та про їхню працю з молоддю розповіли випускники цих курсів Тетяна Юськевич та Тетяна Шевченко.

    Завершився перший день навчання вивченням декількох бансів – рухливих танців для дітей та молоді – які провели випускниці «Школи» Надія Яськевич та Марія Драпінська (дівчата також надали матеріали для цієї інформації).

    Зарядженими позитивними емоціями та з новим багажем знань учасники курсів “ШХА” роз’їхалися по домівках і вже з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

24 2322 21 20 19 18 17 16 15 14 13 1210 9 8 7 6 54 3 2 1

 

Comments are closed