Авіаподорож до Риму

Untitled - 13

РИМ, ВАТИКАН

21-24 березня 2018 р.

Виїзд з Тернополя.

 

1-й день. Ранковий виїзд в міжнародний Аеропорт.  Проходження кордону. Коротка зупинка на обід та прогулянку. Трансфер в аеропорт. Реєстрація. Виліт. Прибуття в аеропорт Риму.  Трансфер в готель. Готель знаходиться в центрі Риму в околиці Ватикану. Короткий відпочинок з дороги. Знайомство З Римом Площа св.Петра, замок Ангела, площа Навона, Пантеон, пяцца Іспанії, фантани ді Треві. Повернення в готель. Ніч в готелі.

2-й день. Сніданок. На бодай побіжний огляд усіх святинь і пам’яток Вічного міста може піти не один тиждень. Якщо ж треба вкластися у кілька днів, то найперше варто побувати у Ватикані та чотирьох Папських базиліках, помолитися біля мощей апостолів Петра і Павла, піднятися Святими Сходами, оглянути Колізей і Пантеон, пройтися туристично-мистецькою площею Навона, спробувати справжню італійську піцу чи місцеве морозиво . Духовна та культурна програма в РИМІ та ВАТИКАНІ. Ніч в готелі.

3-й день. Сніданок. Пропонуємо продовжити перебування в Римі на оглядовому екскурсійному автобусі, який проїзджає всі визначні місця Старого Риму. Відвідання Ватиканських музеїв. Вільний час на шопінг у Римі. повернення в готель. Ніч в готелі.

4-й день.  Сніданок.

Трансфер в аеропорт. Виліт. Повернення в Україну. Трансфер до Тернополя.

 ВАРТІСТЬ: 330

 У вартість поїздки входить: міжнародний авіа переліт, готель в Римі з сніданками ( 3 ночі ), супровід керівника групи, ознайомча екскурсія в Римі.

У вартість поїздки не входить:  трансфери до і з аеропортів 15€, додаткові екскурсії.

Реєстрація за тел.: 0638623986, 0680410065 (Олексій), 0666336882 (о. Роман), 0967827300 (о. Мар’ян)

Comments are closed