ДУХОВНІ СВЯТИНІ ПОЛЬЩІ

01 краківЧЕНСТОХОВА, КАЛЬВАРІЯ-ЗАБЖИДОВСЬКА, КРАКІВ

9-11 березня 2018 р.

Виїзд з Тернополя.

 

1-й день. Збір групи в 21.00. Виїзд з м. Тернопіль. Проходження Україно – Польського кордону.

2-й день. Ранній приїзд в Ченстохову.
czestochowa-jasna-gora

Ченстохова – духовна столиця Польщі. Тут, на Ясній горі, в монастирі ордену паулінів зберігається чудотворна ікона Матері Божої Ченстоховської (Белзької). Образ однаково вшановують католики, православні і старообрядці. За свою історію образ перебував у багатьох християнських святих місцях: Єрусалимі, Константинополі і навіть на Русі. Коли Галичина, а разом з нею й місто Белз, потрапили під владу Польщі, князь Владислав Опольчик відвіз ікону в Ченстохову і подарував монахам-паулінам.  У 1430 році підчас грабунку каплиці Божої Матері, ікону розбили на шматки та порубали шаблями. Образ відновили, та, як спогад про наругу, на обличчі Діви Марії залишили сліди від удару шаблею. Велика кількість чудес від Ченстоховського чудотворного образа було засвідчено в особливій книзі, яка зберігається у храмі Ченстоховського монастиря.

Духовна програма : молитви, розважання та чування.

Переїзд в Кальварію-Забжидовську. Поселення. 

kalwaria_1_318254Кальварія-Забжидовська. Серед мальовничих пагорбів, в 40 км на захід від Кракова, знаходиться місцева святиня паломництва, за кількістю прочан, що здійснюють мандри для поклоніння Христу, ця святиня поступається лише Ченстохові. Тут знаходиться ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими. На території близько 300 га прокладені доріжки, уздовж яких споруджено більше 40 каплиць. Їх розташування відповідає географії Єрусалиму.

Більше трьохсот років в страсний тиждень в Кальварії-Зебжедовській проходять Господні Містерії. Богослужіння починається в страстний тиждень входом Христа в Єрусалим, кульмінаційний момент досягається в Страсний Четвер і Страсну П’ятницю, коли представляються останні дні життя Христа. У богослужінні беруть участь тисячі паломників. 

Ніч в готелі.

3 -й день. Сніданок. Хресна Дорога. Свята Літургія. 

Виселення з готелю. Переїзд в Краків 

cikave-pro-krakiw-21-viza.vn_.ua_Пропонуємо духовну та культурну програму в Кракові.

Краків – місто, яке ще називають культурною столицею Польщі. У цьому місті варто побачити Вавельський Замок, Катедральний Собор Святих Станіслава і Вацлава, Головну Ринкову Площу, послухати мелодію відомого Краківського сурмача, дізнатись про історію Кракова, його святих покровителів та значення цього міста у житті Івана ПавлаІІ.  Вільний час. 

Виїзд в Україну.

ВАРТІСТЬ: 75

 У вартість поїздки входить: проїзд та ночівлі в готелях.

У вартість поїздки не входить:  харчування.

Реєстрація за тел.: 0638623986, 0680410065 (Олексій), 0666336882 (о. Роман), 0967827300 (о. Мар’ян)

Comments are closed