Духовно-оздоровчий відпочинок в Угорщині

maria-powch1МАРІЯ ПОВЧ, ХАЙДУСОБОСЛО (без нічних переїздів)

16-18 лютого 2018 р.

Виїзд з Тернополя.

1. День. 5.00 ранку виїзд з Тернополя. Проїзд територією Львівської та Закарпатської областей. Проїзд кордону. Обідні години поселення в Марія Повч. Культурна та Духовна програма. 
 
Марія Повч – невелике містечко на території нинішньої Угорщини, в минулому село Карпатської Русі – один із найвідоміших паломницьких центрів Західної Європи. Тут, у греко-католицькому василіянському монастирі св. Михаїла зберігається чудотворна ікона Матері Божої Повчанської, що її греко-католики Закарпаття вважають покровителькою свого краю.
Пропонуємо оздоровитись в термальних купальнях курортного містечка Хайдособосло.
Повернення в готель в Марія Повч.
 
2. День. Сніданок. Духовна програма в Марія Повч. Переїзд в Хайдусобосло.
 У східній частині Угорщини, недалеко від україно-угорського кордону, за 202 км від Будапешта і за 21 км від другого за величиною міста Угорщини – Дебрецена знаходиться місто Хайдусобосло. Сьогодні це один з найпопулярніших бальнеологічних курортів країни. 

Термальна вода – це «гаряче золото» Хайдусобосло. У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30 га. Вода коричневого кольору з характерним запахом подається у купальні зі свердловини понад кілометрової глибини.

https://podorozhuy.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/hunspa.jpg


Лікувальний комплекс об’єднує 3 закриті і 4 відкриті басейни з термальною водою. У басейнах вода температурою 75°С охолоджується до 32 – 38°С. Дослідження виявили, що термальна вода Хайдусобосло містить бітум, хлорид натрію, хлорид амонію, бром, йод, калій, та інші хімічні елементи, серед яких літій, магній, залізо.

Повернення в готель в Марія Повч.
3. День. Сніданок. Духовна програма в Марія Повч. Перетин кордону. Зупинка на дегустацію сирів Закарпаття. Повернення в Тернопіль.

 

ВАРТІСТЬ: 90

 У вартість поїздки входить:  проїзд по маршруту, трансфери, 2 ночі в готелі зі сніданками, супровід керівником групи, оглядова екскурсія.

У вартість поїздки не входить:  додаткове харчування, вхідні квитки в термальні купальні Хайдособосло, особисті витрати.

Реєстрація за тел.: 0638623986, 0680410065 (Олексій), 0666336882 (о. Роман), 0967827300 (о. Мар’ян)

Comments are closed