Привітання з нагоди установлення таїнства Священства

Під час Тайної вечері, на трапезі з апостолами Ісус Христос установив святе таїнство Священства. До участі у цьому великому таїнстві Він також вибрав і покликавбагатьох інших чоловіків, зробивши це служіння сенсом їхнього життя та земної місії.

Св. Іван Павло ІІ говорив: „Євхаристія є головною і центральною метою існування таїнства Священства. Тому священик в особливий і винятковий спосіб є пов’язаний з Євхаристією. Є „з неї” і „для неї”. Він є також особливо відповідальний за неї. Вірні очікують від священика виняткових доказів пошани і любові до Євхаристії, щоб через неї могли підкріплювати і оживлювати самих себе”.

Отож, вітаємо всіх священиків, а особливо тих, котрі працюють з молоддю, із їхнім «професійним» святом! У цей особливий день складаємо щиросердечну вдячність усім братам у Христовому священстві, які ревно і жертовно служать Богові й Церкві. Адже все те добре, що відбувається сьогодні в нашій Церкві, стається завдяки Божій благодаті та вашому невтомному служінню.

Нехай Дух Святий, як джерело всякої благодаті, наповнює вас, укріпляє, окриляє на подальше служіння. Молимося за вас та просимо, щоб Господь наш Ісус Христос дарував вам сил і наснаги, а Пресвята Богородиця повсякчас покривала вас своїм святим омофором на многіїі благії літа! 

Comments are closed