Молодіжна зустріч Тезе у Франції

ВЕНЕЦІЯ, ЛЮКСЕМБУРГ, МОНАКО, НІЦЦА, НЮРНБЕРГ, ПАРИЖ, ТЕЗЕ

02-15 серпня 2018 р. Б.

Вже понад півсторіччя відбуваються зустрічі Taizé, де молодь має можливість спільно в тиші, в піснях чи в молитві зблизитись з Господом, а на тематичних семінарах, що проводять брати спільноти, роздумати над Словом Божим. З роками число відвідувачів Тезе продовжує зростати, сюди прибуває все більше молодих людей з усіх континентів. Запрошуємо і Тебе!

У Тезе на вас чекають:

Біблійні роздуми та семінари з братами Тезе та доповідачами з різних церков і різних континентів.

Молитва та спілкування з однолітками з цілого світу.
Спів, що є невід’ємним елементом молитви.

Час тиші, що допоможе глибше зрозуміти себе, свою віру і віднайти своє покликання.

1 день:

Вранці виїзд зі Львова. По дорозі можливий заїзд до Марії Повч (Угорщина). Нічний переїзд до Венеції.

2 день:

Ранковий приїзд до Венеції. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

venezia-dal-mare2

Головна площа Сан-Марко і неймовірна кількість голубів, символ Венеції – кафедральний Собор святого Марка, де зберігаються реліквії християнства, привезені хрестоносцями; Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст, зведений над Гранд-каналом; незабутній вигляд на Венецію з води – все це залишить у нас приємні спогади.

Те, що ми не зможемо побачити під час піших прогулянок,  ми побачимо, пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Переїзд на нічліг у готель.

3 день:

Сніданок. Переїзд до Ніцци. Відпочинок на морі. Вільний час.

Ницца-5

Ніцца – перлина узбережжя Франції. Чудова набережна-променад та надзвичайно чиста морська вода з кришталевим повітрям, зробили це місце найкращим курортом світу. Ми побачимо собор Сент Репарат, Сенат, Палац Комуни, а Старе місто зачарує нас гарними вуличками та милими краєвидами.

Переїзд до Монако. Літургія. Екскурсія. Відпочинок на морі. Вільний час.

monako

Князівство Монако – це друга найменша за розміром, після Ватикану, суверенна держава, на березі Середземного моря. Неймовірні гавані, курорти та замки, чудові яхти. Ми побачимо Князівський палац, торговий квартал та славетне Монте-Карло.

Нічний переїзд до Тезе.

4-10 день:

ПРОГРАМА ТЕЗЕ:

Приїзд. Заселення. Перебування згідно програми Тезе.

Звичайний день у Тезе

Від понеділка до п’ятниці

8.15 Ранкова молитва. Потім сніданок

10.00 Введення дня з братом спільноти, після чого – роздуми у тиші або обговорення в малій групі.

12.20 Денна молитва, потім обід.

14.00 Репетиція співів, за бажанням. Протягом дня: міжнародні малі групи або практична робота.

Teize_1

17.15 Чай.

17.45 Від вівторка – тематичні семінари.

19.00 Вечеря.

20.30 Вечірня молитва, потім вечірні чування із піснями у церкві та нічна тиша.

П’ятниця

Після вечірньої молитви молитва навколо Хреста.

Субота

15.15 Тематичні семінари

20.30 Вечірня молитва зі свічками, що символізують Пасхальне світло.

11 день:

Ранковий виїзд з Тезе. Переїзд до Парижа. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Ейфелева вежа разом з Собором Паризької Богоматері та Тріумфальною аркою належить до трьох найвідоміших паризьких пам’яток. Ця ажурна металева башта, побудована за проектом інженера Ейфеля, замислювалася як тимчасова споруда для входу на Всесвітню виставку 1889 року. Проте вона не тільки пережила саме цей захід, але і стала відтоді справжнім символом міста.

Також місто славиться великою кількістю музеїв, серед яких привілейоване місце займає Лувр. У місті є багато парків та садів: два найстарші з них знаходяться в самому центрі Парижа — це сад Тюїльрі і Люксембурзький сад.

Нічліг у готелі.

12 день:

Сніданок. Переїзд до Люксембургу. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

LuxembourgGrundArea

Люксембург – це крихітна країна з однойменною столицею. Однак мініатюрні розміри країни абсолютно не заважають їй бути однією з найбагатших в Європі з найвищим рівнем життя, а за рівнем доходів населення займати 4-те місце у світі. Хоча в Люксембурзі є велика кількість пам’яток, його територію легко можна пройти пішки. Обличчя столиці – Великий герцогський палац, побудований в стилі іспанського відродження.Ми відвідаємо знаменитий Собор Люксембурзької Богоматері, де у південній частині храму зберігається образ Богоматері- Утішительниці скорботних. До нього щороку у п’яту неділю після Пасхи відбувається паломництво вірних.

Нічліг у готелі.

13 день:

Сніданок. Переїзд до Нюрнберга. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Нюрнберг – середньовічне місто, де на кожному кроці є чим помилуватись: фортеця, фахверкові будинки-музеї чи старовинні мости і фонтани. Окрім чудової архітектури і багатої історії місто славиться і знаменитими медовими пряниками та ковбасками. Його називають найбільш німецьким містом, уособленням духу країни. Це друге за величиною місто Баварії. Старе місто з вузькими кривими вулицями оточує 5-ти кілометрова кріпосна стіна з численними воротами і круглими потужними вежами. Серед них Нові ворота, Шпітлертор (Spittlertor) , В’їзна брама (Laufertor) , Макстор (Maxtor) , масивна надбрамна вежа Королівських воріт (Konigstorturm) . Збереглися житлові будівлі XV- XVII ст. з характерними високими загостреними фронтонами і великою кількістю прикрас. Тож побувати там буде цікаво усім, безперечно!

Нічний переїзд до України.

14 день:

Повернення до Львова.

 

ВАРТІСТЬ: 350€ та 200 грн. (можлива оплата в гривні по курсу*)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: медичне страхування, переїзд автобусом єврокласу, 3 нічліги у готелях зі сніданками, супровід керівника та духівника групи.

Додатково оплачується: для молоді до 30 років: 42 (6*7 днів) — внесок, що покриває витрати Тезе, який включає: 7 ночей проживання у таборі Тезе та 3-разове харчування протягом 7 днів у Тезе. Для осіб старших 30 років: 70 (7*10). Туристичний збір у готелях (city-tax). Екскурсії та витрати на міський транспорт – 45.

Реєстрація за тел.: 0638623986, 0680410065 (Олексій), 0666336882 (о. Роман), 0967827300 (о. Мар’ян)

 

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Comments are closed