Християнський відпочинок у Тунісі

МОНАСТІР, САХАРА

15-22 серпня 2018 р. Б.

Незрівнянний сонячний відпочинок у Тунісі! “Моретерапія” та”сонцесолярія” в оточенні апельсинових, гранатових, лимонних садів. Це все і навіть більше в нашій “гарячій” подорожі до Африки. Разом з духівником наша група, окрім фізичного відпочинку, отримає духовний супровід і молитовну програму. Це, мабуть, те, що необхідно кожному!

День 1:

Виліт зі Львова. Переїзд до готелю Neptunia Beach *** Монастір, Сканес. Пляж – 1-ша берегова лінія. Харчування – All inclusive. На території є відкритий басейн, з дитячою зоною.

Вечеря. Ночівля в готелі.

День 2:

Літургія. Сніданок – шведський стіл. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

Вечеря. Ночівля в готелі.

День 3-5:

Літургія. Сніданок – шведський стіл. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

Рекомендуємо взяти участь у екскурсіях: “Сахара” (орієнтовна вартість – 80$-105$), “Ель Джем” (орієнтовна вартість – 25$), “Туніс – Карфаген – Сіді Бу Саід” (орієнтовна вартість – 40$).

 

Сахара – найбільша піщана пустеля на Землі. Її площа близько 8,6 млн км² (це коло 30 % площі Африки). Назва «Сахара» згадується з I ст н. е. й у перекладі з арабської означає просто “пустеля”. Тому, подорожуючи Африкою й не побачити Сахари, значить, не побачити самої Африки. Екскурсійний маршрут охоплює майже дві третіх країни. Він складений таким чином, що за два дні гості встигають познайомитись із центральною та південною частинами Тунісу. Подорож супроводжується мінливими враженнями від постійно змінного калейдоскопа гірських, морських і пустинних оазисів, неймовірних водоспадів, міражів солених озер, сафарі на джипах, катания на верблюдах та інших африканських розваг.

Ель Джем. Місто відоме своїм амфітеатром. Існує багато цікавих фактів, які стосуються амфітеатру Ель Джем. Споруджений він був у третьому сторіччі нашої ери, при цьому був здатний розмістити близько 35 000 глядачів. Часто Ель Джем помилково називають знаменитим римським колізеєм і це не дивно, адже даний амфітеатр вважається найбільшим після Римських Флавії і Капуї.

Карфаген Місто, руїни якого лежать на околицях Тунісу. Та це не просто руїни, а рештки одного з найвизначніших міст античності, яке ледь не розгромило могутній Рим. Як написав римський історик Лівій, «царі та народи у тривожному очікуванні спостерігали за боротьбою між двома найбагатшими містами світу», адже йшлося не про що інше, як про панування над світом.

Християнство прийшло в Карфаген приблизно в середині II ст. н. е. і швидко тут поширилось. Близько 155 року н. е. тут народився знаменитий теолог і апологет Тертулліан. Під впливом його праць латинська мова стала офіційною мовою Римо-католицької церкви. У цьому місті 258 року н. е. зазнав мученицької смерті єпископ Карфагена Кіпріан, винахідник семиступневої ієрархії церковного духівництва. Ще один виходець з Північної Африки — Августин (354—430 роки н. е.), названий найбільшим мислителем християнства раннього періоду, зіграв велику роль у злитті церковної доктрини з грецькою філософією. Вплив північноафриканської церкви був таким, що один церковнослужитель сказав: «О Африко, це ти сприяєш справі нашої віри з найбільшим завзяттям. Усе, що ти вирішуєш, схвалює Рим і наслідують володарі світу».

Вечеря. Ночівля в готелі.

День 6-7:

Літургія. Сніданок – шведський стіл. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

Якщо Ви подорожуєте з дітьми, рекомендуємо взяти участь в екскурсіях: “Зоопарк Фрігія” (орієнтовна вартість – 22$) та “Аквапарк і Картаж Ленд”.

 

Фрігія – це туніський зоологічний парк, розташований на узбережжі Средземного моря, недалеко від заливу Хаммамет. Його відкрили 11 листопада 2000 р., займає площу 36 га. Фрігія – перший тваринний парк в Тунісі, де живуть звірі, що знаходяться під загрозою зникнення. У тварин для проживання є широкі території, вони живуть не в клітках, а в вольєрах, де можуть вільно пересуватись. В ньому проживають близько 400 тварин  62 видів.

Зоопарк контактний: гості можуть погодувати жирафа, лемура та інших тварин, а також влаштувати фотосесію з ними.

Для гостей зоопарку передбачена розважальна програма: шоу морського лева, прогулянка на верблюдах і африканський вечір із зулусами.

 

Картаж Ленд в Тунісі – це розважальний парк з багатьма атракціонами. Чудове місце для відпочинку, особливо з дітьми. Територія парку дуже велика і своєю архітектурою парк нагадує місто принцеси Дідони – древній Карфаген. При вході стоять фігури бойових слонів, а всередині фонтани, скульптури, дикі скали, штучні ріки та оази. Картаж Ленд, перший тематичний парк в Тунісі і Північній Африці!

Цей унікальный парк розташований в самому серці Ясмин Хаммамета, для любителів гострих відчуттів. Вас чекають вражаючі визначні місця і кольорові розваги. Поїздки, прогулянки на човнах, каруселі, лабіринти та багато іншого.

В своєму складі парк атракціонів має 6 парків: Картаж Ленд, Аква Ленд, парк Алладіна, парк Алі Баби, парк Відкриттів і кінотеатр 5D.

Вечеря. Ночівля в готелі.

День 8:

Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переліт до Львова.

Вартість від 890$ + 400 грн. – за 2 осіб.

У вартість входить: авіапереліт, трансфери згідно програми, проживання та харчування в 4* готелі – All inclusive, супровід духівника/керівника групи, медичне страхування.

У вартість не входить: екскурсії, туристичний збір у готелях (city-tax); особисті витрати.

Реєстрація за тел.: 0638623986, 0680410065 (Олексій), 0666336882 (о. Роман), 0967827300 (о. Мар’ян)

Comments are closed