«МОЯ МРІЯ У ЖИТТІ – БУТИ ЛЮДИНОЮ»: ВІДЕОЗАПРОШЕННЯ

“Якщо в суспільстві багато насильства й страху, воно перебуває у постійній кризі та не може нормально функціонувати. Можливо причина в тому, що ми не розуміємо що таке людяність, як це – «бути людиною».

Накопиченя знання, влади, сили, багатства не робить когось автоматично Людиною. У цьому плані величезну роль відіграє людське серце. Це не лише місце сентиментів, слабкості чи суб’єктивних емоцій. Це місце, де приховане джерело життя – та сила, що дозволить нам вирватись із полону нашого егоцентризму, допоможе зростати, ставати відкритішими до інших, віднаходити первозданну, сотворену Богом, глибинну красу Людини.

Дорога молоде! З благословення  Преосвященного Владики Димитрія (Григорака) Єпископа Бучацького комісія у справах молоді Бучацької єпархії УГКЦ запрошує хлопців та дівчат віком від 14 р. на VI єпархіальний з’їзд молоді, котрий відбудеться 19 травня в м. Чорткові. Можливо, саме тут, ви відчуєте натхнення  втілити на своїй життєвій дорозі кредо Блаженнішого Любомира Гузара «Моя мрія у житті – бути людиною».

Дорогі юнаки та дівчата! Ви маєте стати такими людьми, на котрих ляже вся відповідальність за майбутнє України та її народу. Якщо хочете почути відповіді на запитання «як бути людиною» та на багато інших, які нуртують у ваших серцях, або поділитися своєю радістю чи якимись переживаннями, то чекаємо вас на цьому з’їді. Тут ви будете перебувати в колі таких як ви, а в часі Святої Літургії, конференцій та групок ділення слухати те, що до всіх нас говорить наш люблячий Господь, котрий завжди хоче для нас добра.”

ПРОГРАМА VI З’ЇЗДУ МОЛОДІ БУЧАЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ У ЧОРТКОВІ 19.05.2018

9:30 – Реєстрація. Розподіл по групах 
10:30 – Архиєрейська Літургія 
12:30 – Банси 
13:00 – Зустріч по групах. Знайомство. Ігри 
14:00 – Обід 
15:00 – Відкритий Університет. Обговорення по групах 
16:00 – Інтерактиви (Банс-батл, футбол, волейбол, малі ігри)
17:15 – Розіграш Лотереї 
18:00 – Вечеря і початок концерту 
23:00 – Завершення з’їзду.

Участь молоді віком від 14 р.

Comments are closed