Привітання з нагоди 27 річниці Незалежності України

Найцiннiшим скарбом, яким Бог обдарував людину, є свобода. Вільно думати, говорити, діяти, жити… Але не завжди так було.

Українці свою свободу в більшості творили не чорнилом, а кров’ю. Наша Національна Ідея творилася не в кабінетах, а на полях битв, перемогами і поразками, здобутками і втратами…  Саме тому 24 серпня – важливий для кожного українця день.  27 роки тому Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для майбутнього українського народу – Акт проголошення Незалежності! На карті світу постала нова самостійна держава – Україна!

Дорога молоде! Бажаємо кожному з вас бути патріотами своєї країни. Патріотизм – це не якась чисто політична справа, але справжня християнська чеснота, що випливає з 4-ої Божої заповіді. Від слова “батьки” походить слово “батьківщина”, яке має подвійне значення:  те, що ми одержуємо у спадку від наших батька і матері, і наш особливий зв’язок із певним народом, – тим народом, членами котрого ми народилися. Це дуже важливе значення цього слова, бо як ми не вибирали батьків, а з Божої волі їх одержали, так і народ, що в ньому ми народилися, вибраний не нами, а Богом.

Нехай ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі та всіх її жителів, а ваше майбутнє буде нерозривно пов’язане із майбутнім України.

Comments are closed