Бути апостолом серед молоді – це покликання. Така діяльність вимагає немало зусиль та жертовності, але й дає добрі плоди у Божому винограднику.

13 жовтня 2018 р.Б. розпочався новий навчальний рік у «Школі християнського аніматора» Бучацької єпархії УГКЦ. Цей курс передбачає щомісячні зустрічі, по закінчені яких молодь навчиться бути справжніми лідерами, отримає «інструменти» для порозуміння й праці з іншими дітьми та підлітками.

Цього разу до організації ШХА долучилися голова комісії у справах молоді Бучацької єпархії о. Maryan Lemchuk, його заступник – о. Роман Гарасимів, о. Петро Панасюк та минулорічні випускники цієї школи: Tania Solian, Maria Halat, Соня Суха й Olesia Vovk.
На першу навчальну зустріч завітало близько 50-ти активних хлопців та дівчат з різних куточків нашої єпархії, які прагнуть духовно зростати і бути служителями для інших – аніматорами.

В часі першого навчального дня відбулася представлення організаторів, презентація ШХА та її покровителя – святого Івана Боско (Дон Боско), потім – нестандартне знайомство один з одним і перша наука. Після смачного обіду програма продовжилася наступною конференцією та цікавими сценками, в яких кожна із семи групок мала представити вміння імпровізувати та свою акторську майстерність. Багато з учасників навіть не здогадувалися про свої можливості, а хтось поборов страх публічності, тому всі були дуже задоволені з побаченого і взагалі – з цілої зустрічі. На завершення дня кожен майбутній аніматор зробив певні висновки, які стали листям на дереві “відгуків та побажань”.

Зарядженими позитивними емоціями та з новим багажем знань учасники ШХА роз’їхалися по домівках і вже з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

Comments are closed