проща до Люрду та Фатіми

Виїзд 1: 26 жовтня

Виїзд 2: 29 листопада

14 днів

Львів – Прага – Монпарнас – Невер – Лурд – Сан Себастьян – Гарабандал

Сантьяго де Компостела – Фатіма – Барселона – Монсерат – Монако –

Лільяно – Саббядоро – Венеція – Хевіз – Львів

 Вартість туру 699 Євро   

images


1 день.

ЛЬВІВ-ПРАГА
6:30 год. Виїзд зі Львова. Переїзд в Прагу – столицю Чехії. Поселення в готель. Нічліг.

 

2 день.

ПРАГА-ПАРИЖ
7:00 Сніданок.

Пішохідна екскурсія по Старому місту. Прага – красиве місто Європи. Старі, вмощені бруківкою вулички, готичні собори, старовинні будинки над річкою, мости і сади … Прага є столицею і найбільшим містом Чеської республіки. Вона розташована на річці Влтаві в центральній Богемії. У ній проживає приблизно 1.2 мільйона чоловік. Прагу називали “містом ста шпилів” і “золотим градом”. В 1992 історичний центр Праги був включений в список Місць Світової Спадщини ЮНЕСКО.

13:00 Св. Літургія.

Вільний час.

Прогулянка на кораблику (факультативно – 25 €). Прогулянка Влтавой подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття блюд, і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки.

Нічний переїзд в Париж.

3 день

ПАРИЖ-МОНПАРНАС
9:00 Приїзд в Париж

Єкскурсія по історичному центрі Парижа – єкскурсійний тур починається біля Нотр-Дам де Парі й продовжується по вузьким вуличкам Латинського кварталу, з їх багато віковічними студентськими традиціями, через особняк Клюни до серця кварталу – Сорбонне, Пантеону і Люксембурзькому саду, де розташований  Люксембурзький палац, зведений Катериною Медичі, а сьогодні– місце засідань Французького Сенату.

Рекомендуємо для бажаючих відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 30€/20€) – це не тільки архітектурний пам’ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана найбільша  колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Додатково рекомендуємо екскурсії на вибір:
Поїздку в Версаль (40€/30€) – Королівський Версаль – символ шику, могутності і багатства країни, – столиця Франції протягом 107 років … найбільший палац Європи … примха молодого Короля Сонця ….
Після поїздок увечері пропонуємо пройтись по Монмартру (20€/15€) з оглядом базиліки Сакре-Кер, площі Тертр, вулиці Лепік, млини Мулен Галетт.

Відвідати вежу Монпарнас (20€/15€) – хмарочос в Парижі з оглядовим майданчиком на висоті 209 м. Звідси ви можете дивитися на Ейфелеву вежу, не задираючи голови, або як говориться в рекламному проспекті, “Єдине місце в Парижі, з якого ви зможете побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту”.

Поселення. Ночівля.

 

   

4 день.

ПАРИЖ-НЕВЕР-ЛЮРД
Сніданок. Молитва. Переїзд в Невер. Тут ми відвідаємо каплицю монастиря Сен-Жульдар, де покоїться нетлінне  тіло святої Бернардитти Субіру.

Переїзд в Люрд. Упродовж 150 літ Люрд славиться чудами одужання. Щорічно до цього французького містечка навідується близько шести мільйонів паломників з усього світу, усіх культур, рас, мов, навіть релігій. У цьому чудотворному місці є і українська церква Успіння Пресвятої Богородиці, в яку і ми обов’язково підемо помолитись.

Поселення. Ночівля.

5 день.

ЛЮРД  
Сніданок.

Божественна літургія  у єдиній в Люрді золотокупольній українській церкві. Українські священики і побожні люди більше, як 50 років тому почали брати участь у святих процесіях та моліннях, а Церкву збудували і освятили 1982 року. На освячення приїхало близько 1500 вірних та багато священиків з-за океану та з Європи. Посвячення довершив Кардинал Іван Мирослав Любачівський, бо в той час Кардинал Йосип Сліпий був хворий. До сьогодні мають українці в Люрді зoлотоверху церкву, великий дім, де живе священик та сестри-законниці, навпроти церкви є український готель Святої Родини, а поміж церквою i готелем пролягає Вулиця України затверджена французьким урядом.

Купіль в цілющій воді.

Вільний час.

Піша хода на Вервицю.

Нічліг

 

 6 день.

ЛЮРД-САН-СЕБАСТЯН-ГАРАБАНДАЛ
5:00 Сніданок

6:00 Переїзд в Гарабандал

Факультативно пропонуємо відвідати Сан-Себастьян (20 евро). Сaн-Себастьян – маленький Париж в країні Басків, одне з найкрасивіших міст Іспанії з населенням 183.000 людей. Місто засноване в 1180 р. королем Наварри Санчо Мудрим. Однією із найкрасивіших будівель міста є мерія (1887) та палац Мірамар  (Королівський палац), збудований за проектом англійського архітектора Селдена Уорена. Величною окрасою центральної частини міста є собор Буен Пастор, будівництво якого закінчилось у 1897. Місто розділене на дві частини річкою Урумеа з її дивовижними за красою мостами. Берегова лінія Сан-Себастьяну  переривається горами, утворюючи  пляжі  з дрібним білим піском у вигляді морської мушлі. Саме тут, на березі Атлантичного океану, матимемо чудову нагоду відпочити та насолодитись неповторними краєвидами.

Відпочинок на узбережжі океану.

Виїзд на Гарабандал. Поселення в готель.

Хресна Дорога.

Нічліг.

7 день.

ГАРАБАНДАЛ – САНТЬЯГО-ДЕ-КОМПОСТЕЛА – ФАТІМА
Сніданок.

Переїзд в  третю святиню католицького світу – місто Сантьяго-де-Компостела, столицю іспанського автономного округу Галісія.

В кафедральному соборі міста поховані останки апостола Якова. Саме тому місто з епохи раннього Середньовіччя є третьою святинею католицького світу (після Єрусалиму і Риму), центром католицького архиєпископства і паломництва, і кінцевим пунктом знаменитого маршруту  «Шлях Святого Якова». Вільний час для приватної молитви.

Відїзд у Фатіму. Фатіма – це невеличке поселення в Португалії, яке стало всесвітньо відомим на початку минулого століття. Пречиста Діва Марія з’явилася трьом дітям в 1917 році в Фатімі. Матінка Божа сказала “Чиніть діла милосердя супроти потребуючих”. Об’явлення Матері Божої в Фатімі було офіційно визнане Церквою.

Поселення. Піша хода зі  вічками. Нічліг.

 

 

                   8 день.

                       ФАТІМА-БАРСЕЛОНА
               Сніданок. Літургія. Хресна Дорога. Вільний час для покупки сувенірів. Молитва перед дорогою.                Нічний переїзд до Барселони.

   9 день.

БАРСЕЛОНА

Приїзд в Барселону. Поселення в готелі. Сніданок.
Всі пам’ятки Барселони важко перерахувати – місто нагадує музей під відкритим небом. Екскурсія по Барселоні з відвідуванням Готичного Кварталу з його могутнім Кафедральним Собором і старого міста з самою характерною його вулицею – Рамбла.

Вільний час на морі. Ночівля

10 день.

БАРСЕЛОНА-МОНСЕРАТ-МОНАКО
Сніданок.

Виїзд в Монсеррат. Одна з найголовніших святинь Іспанії – гора Монсеррат. На химерній незвичайної форми горі розташований старовинний монастир, де зберігається образ-фігура Матері Божої – «Чорна Мадонна»… Згідно переказів в IX столітті, на схилі гори Монсеррат знайшли статую “Чорной Мадонни”. Її спробували спустити вниз, але чим далі її несли, тим важчою вона ставала. І тоді вирішили залишити її не вершині, а поряд заснували монастир… Гора Монсеррат, розпиляна ангелами і яка охороняєтся «Чорною Мадонною», ще й неймовірно прекрасна!… Вона росте і видозмінюється із приближенням до неї, постійно змінює кольорові відтінки, а її вершини, часто оповиті туманом, скеровані в небо, заставляють засумніватись в реальності.

Нічний Переїзд в Монако.

11 день.

МОНАКО-ЛІНЬЯНО-САББЬЯДОРО
Приїзд в Монако.

Рекомендуємо поїздку в рай на Землі, або карликову державу Монако (30 € ). Шлях лежить в князівство Монако, найменшу суверенну державу в світі, перетнути яку пішки можна всього за кілька годин. У місті Монте-Карло знаходиться знамените однойменне казино, оточене розкішними готелями і парком.

Вільний час.

Переїзд в Ліньяно Саббядоро. Поселення в готель. Ночівля.

12 день.

ЛІНЬЯНО САББЬЯДОРО – ВЕНЕЦІЯ
Сніданок.

Вільний день на морі.

Факультатив Венеція (45 €) або відпочинок на Адріатичному морі. Ночівля
Венеція площа Сан Марко
Екскурсія “Заручена з морем – Венеція” (Квитки на катер 20 €). Красуня на воді – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали і галасливі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби …. Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів, Базиліку. Св. Марка … і зануритися в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії ….
Прогулянка на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!” (20 €). Розкішні канали і ковзаючі по них гондоли, дивовижно гарні маски, чудові мости, палаци, і маленькі будиночки, кожен з яких – справжній шедевр архітектури – все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція.
Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (25 €) – резиденції правителів Венеції, місце засідань Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, виносили вироки, і … звичайно плели інтриги!

Повернення в готель. Ночівля.

 

13 день.

ЛІНЬЯНО САББЬЯДОРО – ХЕВІЗ

Сніданок

Переїзд в Угорщину на озеро Хевіз. Купання в термальному озері Хевіз. (вхідний квиток 8 євро). Озеро Хевіз – єдине з найвідоміших і древніх курортів Угорщини. Він знаменитий своїм природним тепловодним озером, єдиним в Європі. Температура води влітку 31 градус, взимку – 26 градусів, що дозволяє купатися у відкритому озері цілий рік. Джерело дає на добу 86 млн. літрів теплої, багатої мінеральними речовинами води, завдяки чому вода озера повністю оновлюється за 72 години.

Нічний переїзд у Львів.

 

14 день.

ХЕВІЗ – ЛЬВІВ

Повернення додому.

У вартість поїздки входить: 8 нічлігів у готелях, 8 сніданків, переїзд автобусом євро класу,

супровід духівника та

керівника групи, екскурсії згідно програми.

У вартість поїздки не входить: Послуги візового центру та страхівка- 35 євро + 280 грн. Для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року життя віза безкоштовна.

1index пав index index53 рпа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed