Новорічна зустріч молоді ЄВРОПИ ТЕЗЕ 2016 – 2017 в РИЗІ (ЛАТВІЯ)

Новорічна зустріч молоді ЄВРОПИ.

ТЕЗЕ  2016 – 2017 в РИЗІ (ЛАТВІЯ)

 

index

ЧОРТКІВ-РИГА-ВІЛЬНЮС-ВАРШАВА-ЧОРТКІВ

25.12.201603.01.2017

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ – 170 €

1 день. 25.12.2016 ВИЇЗД

Виїзд з Чорткова (Катедральний Собор). Автобус Європейського стандарту  Євро 4. Місця розписані згідно попереднього запису. Переїзд територією України. Зупинка на вечерю. Переїзд кордону. Транзит через територію Польщі та Литви.

2 день. 26.12.2016 РИГА(ЛАТВІЯ)

 

 

 4 день. 28.12.2016 РИГА (ЛАТВІЮ) Початок програми ТЕЗЕ. Реєстрація  учасників на місцевих парафіях. Поселення.

Рига 2Столиця Латвії є одним із найбільших міст серед усіх Балтійських країн. Місто чудово поєднує в собі стародавні традиції, етнічну сутність та сучасні тенденції. Рига розташована на берегах річки Даугава. Під час екскурсії Вам відкриється дивовижна атмосфера стародавнього міста Риги. Церква Святого Петра – один із символів і одна з головних визначних пам’яток міста; Собор Святого Якова – пам’ятка у стилі готики, четверта за величиною церква Риги, головна католицька церква Латвії. А також Домський собор, Ризький замок, Порохова вежа та інші цікаві місцини.

 5-8 дні. ПРОГРАМА ТЕЗЕ.

Тезе 4

Четвер 29, П’ятниця 30 та Субота 31 грудня

Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, потім маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід. Денна молитва у церквах в Старому Місті та у Виставковому центрі Ķīpsala.

Тезе5Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.

Old-Riga-LatviaЗустрічі по країнах. Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі Ķīpsala та Арені Rīga.

Molitva-Teze-800x280Молитовне чування за мир у всьому світі, що продовжуватиметься “фестивалем народів” у парафії, що вас приймає.

ТЕЗЕ 1Неділя, 1 січня
Участь у ранковій службі в місцевих церквах, потім обід разом з сім’єю, що вас приймає.

8 день. 01.01.2017 ВІЛЬНЮС  

ПІСЛЯ СВЯТКОВОГО НОВОРІЧНОГО ОБІДУ переїзд до столиці Литви.

Вечірня програма. 

ВільнюсВільнюс розташований на південному сході Литви при впадінні річки Вільня в річку Няріс та є найбільшим містом Литви. Тут розташована Замкова гора, увінчана баштою Гедимінаса, яка залишилася від укріплень Верхнього замку і вважається символом міста. На даху вежі влаштовано оглядовий майданчик, із якого відкривається панорама Старого міста й долини річки Вільні. Біля підніжжя Замкової гори розташована Кафедральна площа з пам’ятником князю Гедимінасу, Кафедральним собором Святого Станіслава та Святого Владислава та дзвіницею. Найбільший і найскладніший архітектурний ансамбль міста – комплекс Вільнюського університету, який складається з 13 будівель у кілька корпусів, включаючи костел Св. Іоанна, дзвіницю та 13 двориків. У Вільнюсі зберігається оригінал ікони Ісуса Милосердного, яку попросив намалювати святу сестру Фаустину Ковальську Сам Господь. Це перший образ, який був намальований з опису святої Фаустини. Другий зберігається у Санктуарії Божого Милосердя у Кракові. У місті також є багато красивих церков, соборів та релігійних споруд: костел Святого Франциска, відома на цілий світ Остробрамська каплиця з чудотворним образом Матері Божої та Святої Терези, католицький Архікафедральний собор Святого Станіслава та Святого Казимира, костел Св. Іоаннів, костел Святих Петра і Павла, костел Святого Духа і домініканський монастир, костел Святого Миколая та багато інших святинь. Ну і, звичайно, греко-католицька Церква Пресвятої Трійці.

Вечірній виїзд. Транзит територією Польщі.

9 день. 02.01.2017 ВАРШАВА

index

Ранкове прибуття до Варшави.

Варшава – одне з тих міст, в яких налічується близько тисячі різних пам’яток. 
У столиці польщі матимемо достатньо часу щоб подитися на це прекрасне місто.

 Дуже красивим є  Старе місто. Цікаво є відвідати  катедральний собор св. Яна, який є однією з найстаріших пам’яток архітектури Варшави, а також Королівський замок – символ польської держави.
 

10 день. 03.01.2017 ПРИБУТТЯ В УКРАЇНУ.

 

Вартість програми –  170 Є

 

У вартість входить:  переїзд автобусом, супровід керівника групи та духівника, медичне страхування, оформлення документів та допомога в відкритті шенгенської візи

Додатково оплачується: реєстраційний внесок в Тезе – молоді люди до 34 років: 35 євро; дорослі, старші 35 років: 55 євро, який включає квиток на міський транспорт у Ризі, роздаткові матеріали, проживання 5 днів/4 ночей у Ризі (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 7 днів перебування на Європейській зустрічі, екскурсії у містах згідно маршруту – разом 10 євро (можливе відвідання факультативно);

Old-Riga-Latvia Вільнюс Рига 2 Стокгольм Таллін ТЕЗЕ 1 Тезе 3 ТЕЗЕ Тезе 4 Тезе5TAIZE-2016-RIGA-1-528x297

 

 

 

 

Comments are closed