ПАЛОМНИЦТВО ДО ЛЮРДУ

1_0

Місця відвідин:  Львів – Венеція – Мілан – Люрд – Ля Салетт – Львів

Час паломництва: 04 жовтня – 11 жовтня

Вартість: 365 €

День 1

Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Венеції.

День 2

Приїзд у Венецію.
Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка де знаходяться мощі Євангеліста. У Базиліці Святого Марка у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.
Переїзд у транзитний готель. Нічліг.
 
День 3
 
Сніданок. Переїзд до Мілану.
Мілан – не тільки столиця світового шопінгу, місто «Таємної Вечері» і «Ла Скала». Це і місто християнського паломництва, сучасний вигляд якого прикрашають старовинні церкви і базиліки, загублені в сплетіннях міланських вулиць і площ. Вони побудовані в різні століття, але несуть в собі одну і ту ж ідею – збереження віри християнської і прославлення Бога, Божої Матері і святих.
Міланські церкви є справжнім джерелом реліквій, святинь і творів мистецтва! У багатьох з них збереглися унікальні фрески, скульптури та інші шедеври античних майстрів.
Під час екскурсії ми пройдемося по середньовічних вулицях столиці Ломбардії. Навіть не віриться, що ми в самому серці Мілана! Відвідаємо базиліку Святого Лаврентія, помилуємося римськими колонами 1-2 століття н. е. перед самою церквою. Потім нас чекає базиліка Сан Есторжіо, історія домініканського ордена і інквізиції в Мілані. Капела Портінарі, один із шедеврів епохи Відродження.
Вільний час.
Нічний переїзд до Люрду.
 
День 4
 
Прибуття до Люрду.
Про Люрд написано дуже багато. Квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14,000 жителів — стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найважливіших об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії.
Місто паломників Люрд має єдину непереможну злими силами атмосферу — атмосферу віри. Дивним є той факт, що в Люрді ніколи не було ніякої пошесті. Адже кожного року туди приїжджає більше ніж 2 мільйони паломників і понад сто тисяч хворих, котрі сотнями купаються в джерелах. Людей з різними хворобами занурювали у ту ж саму воду, не змінюючи її. Проте ніякої інфекції не було зафіксовано ніколи.
Поселення в готелі
Ми помолимося в гроті – місці з’яви Матері Божої, зможемо окунутись в купелі з чудодійною люрдською водою, пройдемо Хресну дорогу, а ввечері візьмемо участь у багатотисячній процесії зі свічками та молитві на вервиці паломників з різних країн.
Нічліг.
 
День 5 
 
Сніданок.
11-го лютого 1858-го року з’явилася Пречиста Діва Марія 14-ти річній селянській дівчині Бернадетті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей. Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Ніякого джерела дівчинка не бачила і ніхто ніколи не знав про нього. Але коли Бернадетта розгорнула землю на вказаному місці то звідти почало бити джерело, котре згодом перетворилося у гірський потік.
Звичайно, що літератури про це чудодійне містечко є дуже багато, але бути там, відчути його молитовний дух повинна кожна віруюча людина.
Літургія в Українській церкві в Люрді. Можливість ще раз відвідати купелі та придбати сувеніри на згадку про це благодатне місце.
Виїзд з Люрду.
Нічний переїзд у Ла Салет.
 
День 6
 
Приїзд у Ля Салетт, де в 1846 році у Французьких Альпах двом дітям явилась Богородиця, її першими словами були “Підійдіть до мене діти, не бійтесь я тут щоб сказати вам велику новину” Богородиця просила їх розповсюдити по всьому світу прохання про відмову від гріха та навернення до її сина. З цього часу маленьке село Ля Салетт стало всесвітньо відомим місцем паломництва. Споглядаючи на невимовну красу гір, вдихаючи чистого гірського повітря через щиру молитву на місці де явилась Марія ми очищуємо свої душі, приймаючи до серця слова сказані дітям.
У цьому відпустовому місці ми відправимо Літургію, ознайомимось з історією та змістом об’явлення Марії.
Переїзд у Турін.
Поселення у транзитний готель. Нічліг.
 
День 7
 
Сніданок.
Переїзд у Падую.
Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу.
Невеличка зупинка. Час на особисту молитву.
Переїзд у транзитний готель.
Нічліг.
 
День 8
 
Переїзд в Угорщину на озеро Хевіз. Купання в термальному озері Хевіз. (вхідний квиток орієнтовно 8 євро). Озеро Хевіз – єдине з найвідоміших і древніх курортів Угорщини. Він знаменитий своїм природним тепловодним озером, єдиним в Європі. Температура води влітку 31 градус, взимку – 26 градусів, що дозволяє купатися у відкритому озері цілий рік. Джерело дає на добу 86 млн. літрів теплої, багатої мінеральними речовинами води, завдяки чому вода озера повністю оновлюється за 72 години.
Повернення до Львова.
 
У вартість входить:
  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі 4 ночі;
  • 4 сніданки ;
  • супровід духівника та керівника групи;
  • страхівка.

У вартість не входить:

  • консульський збір  35€ + 20€ оформлення документів;
  • витрати на міський транспорт та екскурсії;
  • в’їзд у Венецію – 10Є;
  • особисті витрати, вхідні квитки.

lourdes1lourdes-2 lourdes7

Comments are closed