Голос, що дає надію

23 вересня в Чортківському районному комунальному будинку культури ім. К. Рубчакової відбувся благодійний концерт чудової співачки Лілії Юрків.
Перед початком вступне слово мав голова комісії у справах молоді Бучацької єпархії УГКЦ о. Мар’ян Лемчук. Далі розпочався концерт, у якому крім самої Лілії, взяли участь і її друзі.

Ця надзвичайно життєрадісна дівчина полонила кожне серце своїм кришталево чистим і мелодійним голосом. Щоразу після виступу зал буквально “вибухав” оплесками та оваціями. Від деяких пісень у багатьох слухачів очі зрошувались слізьми…

Ліля – це приклад для багатьох людей, які в стані депресії через тяжкі травми чи хворобу. Вокальний талант допомагає дівчині не лише не впадати у відчай через свій стан здоров’я, а й допомагати іншим. Вона часто проводить благодійні концерти зі збором коштів для інших потребуючих. А знедавна Ліля своїм співом збирає гроші і на своє лікування. Хто вчора не зміг бути на концерті й пожертвувати кошти на операцію дівчини, може це зробити зараз й перерахувати на її картку Приватбанку 5168 7573 6580 8981, отримувач – Юрків Лілія Олександрівна.

Після концерту с. Соломія Чигис із Згромадження сестер Пресвятої Родини, духовний наставник дівчини, щиро подякувала всім за присутність на концерті та чуйні, небайдужі серця. Слова вдячності та підтримки дівчині та її батькам виразили заступник голови Чортківської райдержадміністрації Йосифа Овод, начальник відділу культури, туризму національностей та релігій Чортківської райдержадміністрації Галина Чайківська та в.о. директора Чортківського РКБК ім. К Рубчакової Людмила Майданик. Після чого зробили спільне фото.

Comments are closed