Святинями Парижа та Люксембургу

ВРОЦЛАВ, ДРЕЗДЕН, ЛЮКСЕМБУРГ, ПАРИЖ, ПРАГА, ЛАГЕВНІКИ

6-12 травня 2019 р. Б.

Одними з перших асоціацій з Парижем часто є Ейфелева вежа, Лувр та, звісно, Нотр-Дам де Парі. Втім, окрім собору Паризької Богоматері, французька столиця багата на католицькі святині. А також саме у Парижі зберігаються Терновий Вінок Ісуса Христа та часточка Хреста, на якому розіп’яли нашого Господа. Під час паломництва ми відвідаємо найбільші католицькі перлини Парижа, Люксембургу, Вроцлава, Дрездена, Праги та Лагевнік.

1 день:

Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Польщі.

Приїзд у Вроцлав. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

wroclaw_2

Вроцлав є одним з найстаріших і найгарніших міст в Польщі. Тут відвідаємо катедру св. Івана Хрестителя, костел святої Ельжбети, площу Ринок, фонтани.

Переїзд на нічліг у готель.

2 день:
Сніданок, переїзд до Дрездена. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Серед визначних пам’яток старого міста – Театральна площа, на якій розташований знаменитий Оперний театр, побудований в 1838-1841 роках.

Навпроти Оперного театру знаходиться найбільша в Саксонії придворна католицька церква – Собор св. Трійці.
У 1980 році, за рішенням Ватикану, вона стала собором. Собор будували з 1738 по 1755 рік. Після війни церква була сильно пошкоджена, але свідомий уряд НДР, незважаючи на атеїстичні установки, повністю відновив її. Вільний час на індивідуальне відвідування картинної галереї (Zwinger Palace) або ж музею Скарбів (Grünes Gewölbe).

Нічний переїзд до Люксембургу.

3 день:

Приїзд у Люксембург. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Люксембург – католицька країна з католицькими монархами. Тут ми відвідаємо катедру Нотер Дам, ц. св. Михайла. 

Lux 0244 Luxembourg City, Grund, bridge over Alzette river

Переїзд на нічліг в околицях Парижу.

4 день:

Сніданок. Приїзд у центральну частину Парижу. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Місто було засноване в середині III століття до н.е., розвинувшись із кельтського поселення Лютеція, племені паризіїв на місці острова Сіте. Сучасна назва міста походить від імені цього племені. Париж вважається містом інтелектуалів та митців.

Починаючи з XI століття, Париж — один з центрів європейської освіти, насамперед релігійної. Він славиться великою кількістю музеїв, серед яких привілейоване місце займає Лувр, відкритий в 1793 в колишній резиденції французьких королів. У місті є багато парків та садів: два найстарші з них знаходяться в самому центрі Парижа — це сад Тюїльрі і Люксембурзький сад.

У Парижі розташована величезна кількість визначних пам’яток, до яких відносяться не тільки архітектурні споруди, але також і вулиці, мости та майдани. Під час екскурсії містом ми зможемо не лише милуватися містом, яке по-особливому прикрашає Лувр, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Нотр-Дам де Парі, Сорбон, Пантеон, Ейфелева вежа, а й довідатися його цікаву історію. Варто відвідати Базиліку Сакре-Кер (Basilique du Sacré Cœur), що споруджена між 1876 та 1910 роками за проектом архітектора Абаді в римсько-візантійському стилі, розташована на вершині пагорба Монмартр, у найвищій точці (130 м) міста.

Вільний час. Вечеря та нічліг у готелі.

5 день:

Сніданок. Вільний день у Парижі.

Можливість піднятися на Ейфелову вежу, взяти участь в екскурсії пароплавом по р. Сені, відвідати національний музей мистецтв у Парижі, Музей д’Орсе. Ейфелева вежа разом з Собором Паризької Богоматері та Тріумфальною аркою належить до трьох найвідоміших паризьких пам’яток. Ця ажурна металева башта, побудована за проектом інженера Ейфеля, замислювалася як тимчасова споруда для входу на Всесвітню виставку 1889 року. Проте вона не тільки пережила саме цей захід, але і стала відтоді справжнім символом міста.

Detailled view of notre dame de Paris - France.

Нічний переїзд до Праги.

6 день:

Приїзд у Прагу. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

HB

Празький собор святого Віта — це один з найвідоміших соборів у світі, видатний взірець культового будування, як за технічними характеристиками, так і за художнім рівнем, один із символів Праги. Староміська площа з домінантними костелом Божої Матері перед Тином та Староміською ратушею з астрономічними курантами на ратушній вежі. Базиліка св. Георгія, Празький Град (замок).

Переїзд на ночівлю у готель на території Польщі.

7 день:

Сніданок. Відвідання Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках, де знаходиться копія ікони Божого Милосердя, підписана “Ісусе, уповаю на Тебе”.

lagiewniki-1-1024x678

Приїзд до Львова.

 

ВАРТІСТЬ: АКЦІЯ! 325€* + 200грн.  360 € + 200 грн

* вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: 4 нічліги у готелях, 4 сніданки, 1 вечеря, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ: витрати на транспорт та екскурсії 30 євро; туристичний збір у готелях (city-tax); можливе одномісне поселення за додаткову оплату.

Реєстрація за тел.: 0638623986, 0680410065 (Олексій), 0666336882 (о. Роман), 0967827300 (о. Мар’ян)

Comments are closed