VII з’їзд молоді Бучацької єпархії УГКЦ – підсумки

18 травня для багатьох хлопців та дівчат, котрі приїхали на VII З’їзд молоді Бучацької єпархії УГКЦ залишиться в пам’яті як день набуття нового досвіду.  Хтось з них побував уперше в Чорткові, хтось вперше побував на архиєрейські Божественній Літургії, хтось ще ніколи не смакував стравою з польової кухні, а хтось вперше виконував завдання квесту під дощем… Ця та інша молодь завітала до Чорткова аби корисно провести час у спілкуванні із старими та новими друзями, потанцювати на славу Божу, послухати цікаві науки та усвідомити свою надважливу роль у сім’ї. «Сім’я і я» – саме таку назву мав щорічний З’їзд молоді, на який приїхали юнаки й дівчата з різних куточків Бучацької єпархії.

Сім’я відіграє дуже важливу роль в житті будь-якої людини. Цю роль важко переоцінити. Блаженніший Любомир Гузар говорив: «Сім’я – це основна одиниця, в якій людина стає особистістю, розвиває і втілює свої Богом дані дари. Найперше, через сім’ю, через батька і матір, Господь Бог передає дар життя – родиться дитина. Перші, хто нею займаються, є батько і матір.  А крок за кроком її дальший розвиток відбувається у лоні родини, самих батьків, якщо є більше дітей, то в тому родинному середовищі. І її розвиток, її набуття свідомості і здійснювання Божих дарів починається власне на тому рівні». Та найважливіше це «те, що дитина одержить вдома, в середовищі, яке називаємо сім’єю, залишається на все життя» – підсумував він.

Ми знаємо, що у сім’ї завжди отримаємо необхідну підтримку і допомогу. Там нас розуміють і цінують, що б ми не робили. Нас люблять такими, якими ми є, і не дивляться на наші переваги чи недоліки. Близькі люди завжди підтримають нас у скрутну хвилину. Але слід пам’ятати, що хороша сім’я – це результат наполегливої ​​праці і до цієї праці потрібно бути готовим. Не перекладати свої обов’язки на інших, а з радістю й сумлінно їх виконувати.

Комісія у справах молоді Бучацької єпархії щиро дякує всім, хто долучився до організації та проведення VІI єпархіального з’їзду молоді. Всі ми разом дали нашим дорогим хлопцям та дівчатам ще один поштовх до їхнього кращого майбутнього. Адже навчившись зараз бути відповідальними сином чи донькою, у подальшому допоможе їм сформувати вже свої сім’ї. Сім’ї, у яких пануватиме  гармонія, взаємоповага та любов.

Comments are closed