Фатіма, Люрд, Ля Салет та Сантьяго-де-Компостела

ЧЕНСТОХОВА, ДРЕЗДЕН, ЛЯ САЛЕТ, ЛЮРД, САНТЬЯГО-ДЕ-КОМПОСТЕЛА, ФАТІМА, БАРСЕЛОНА, МОНСЕРРАТ, МІЛАН, ПАДУЯ

14-27 серпня 2019 р. Б.

Фатімські явлення Пресвятої Богородиці належать до найвідоміших у світі. Протягом шести місяців, з 13 травня до 13 жовтня 1917 р. у португальскому містечку Фатіма Богородиця з`явилася трьом дітям – пастухам Франсішку, Жасінті та Лусії, просячи людство за їхнім посередництвом про навернення та покуту. Серед найвідоміших фатімських об’явлень – закінчення Першої світової війни, початок Другої світової війни та загроза поширення комунізму по всьому світу та замах на Папу Римського. А також те, що є особливо актуальним у світлі сучасних подій: заклик молитися за навернення Росії.

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦТВА

1 день

Вечірній виїзд зі Львова.

2 день

Приїзд до Ченстохови. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Czestochowa-deluxe2

Розпочнемо наше паломництво з відвідин духовної столиці Польщі – монастиря Ясна Гора у місті Ченстохова, де візьмемо участь у Службі Божій та екскурсії, протягом якої підійдемо до Чудотворної ікони Ченстоховської Божої Матері; у рицарському залі ознайомимося з історією ікони, у скарбниці побачимо дорогоцінні дари, які вірні століттями приносили у подарунок Божій Матері. Після екскурсії буде вільний час, протягом якого можна приватно помолитись перед іконою, оглянути інші частини монастиря, піднятись на вежу, пройти хресну дорогу, стації якої розташовані навколо монастиря.

TB_CZS~1

Переїзд на нічліг.

3 день:

Сніданок. Приїзд у Дрезден. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

Місто Дрезден було засновано на місці слов’янського рибальського села. Перша згадка про це село датується 1206 роком. До XV століття тут розташовувалася резиденція саксонських герцогів, курфюрстів, а пізніше – королів. У 1539 р. Генріхом Благочестивим тут була проведена Реформація, а капела замку Торгау – самим Лютером освячена як перша протестантська церква. XVIII століття стало для міста століттям найбільшого розквіту, Дрезден стає центром європейської політики, економіки та культури. Екскурсія містом, вільний час.

Нічний переїзд до Ля Салетт.

4 день:

Приїзд до Ля Салетт. Літургія. Екскурсія. Вільний час. 

La_Salette_day

В 1846 році у Французьких Альпах двом дітям явилась Богородиця, її перші слова були “Підійдіть до мене діти, не бійтесь, я тут, щоб сказати вам велику новину”. Богородиця просила їх розповсюдити по всьому світу прохання про відмову від гріха та навернення до її Сина. З цього часу маленьке село Ля Салетт стало всесвітньо відомим місцем паломництва. Споглядаючи на невимовну красу гір, вдихаючи чистого гірського повітря через щиру молитву на місці, де явилась Марія, ми очищуємо свої душі, приймаючи до серця слова сказані дітям. У цьому відпустовому місці відслужимо Літургію, ознайомимось з історією та змістом об’явлення Марії, візьмемо участь у вечірній процесії зі свічками.

Вечеря та нічліг у готелі.

5 день:

Літургія. Сніданок. Переїзд до Люрду. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Люрд – квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14000 жителів – стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найбільш відомих об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії…

Поселення в готелі, вечеря, участь у нічній процесії зі свічками, нічліг.

6 день:

Сніданок. Літургія. Екскурсія: “Слідами св. Бернадети Субіру”. Вільний час.

Bernadette1

Св. Бернадетта це дівчинка, якій з’явилася “Пані” (Богородиця) в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей”. Свята Літургія, вільний час на приватну молитву. 

Нічний переїзд до Сантьяго-де-Компостела.

7 день:

Прибуття до Сантьяго – де – Компостела

Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Catedral de Santiago de Compostela

З часів раннього середньовіччя місто є третьою католицькою святинею після Рима та Єрусалима. Цінність і важливість цьому місту надають в першу чергу поховані тут останки святого Якова. Серед міських споруд особливий інтерес представляє Сантьягський собор та два монастирі: Сан Мартін та Сан Пелайо. Відоме Сантьяго-де-Компостела шляхом св. Якова. Тисячі паломників з усього світу, з різних континентів здійснюють пішки цю паломницьку дорогу.

Вечеря та нічліг.

8 день:

Сніданок. Переїзд до Фатіми. Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі.

Літургія. Екскурсія. Вільний час.

13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам — Луції, Гіацинті і Франциску, що гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні найсолодша Діва наполягала на щоденній молитві на розарії.

Участь у процесії. Вечеря. Нічліг.

9 день:

Сніданок. Літургія. Хресна Дорога. Вільний час на приватну молитву та покупку сувенірів.

IMG_0779_1

Нічний переїзд до Барселони.

10 день:

Приїзд у Барселону. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

барселона

Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною, під час якої ми відвідаємо, Катедральний Собор, Королівський Палац, будівлі Гауді та інше. 

Вечеря. Поселення в готель.

11 день:

Сніданок. Переїзд у Монсеррат. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

205

Недалеко від Барселони, буквально на кількох десятках квадратних кілометрах примхою природи височіють дивні на вигляд гори. Мешканці назвали їх “різаними”, “зубастими” – Монт Серрат. Тут, на висоті 721 м, між зубцями, з сивої давнини розміщується один з найзнаменитіших монастирів світу – бенедиктинський монастир.

7346_Fill_670_0

Духовний символ і релігійний центр Каталонії, римо-католицький прочанський осередок світового значення — завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської», яку називають La Moreneta («смаглявка»). За переказом, її вирізьбив євангелист Лука, а до Барселони привіз апостол Петро. Заховану від маврів, її ніби то віднайшли в чудесний спосіб в одному з ґротів гірського масиву Монсеррат в IX столітті. У соборі щодня співає хор хлопчиків, які навчаються в монастирській музичній школі Escolania de Montserrat (заснована в XIII ст.), в монастирському музеї зберігаються твори Ель Греко, Пікассо та інших іспанських художників, а в монастирську бібліотеку, яка зберігає чимало унікальних видань, доступ відкрито лише науковцям із світовим іменем і лише чоловічої статі.

Нічний переїзд до Мілану.

12 день:

Прибуття до Мілану. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Мілан був заснований ломбардськими галлами в V ст. до н. е. В 292 р.н. е. став столицею Західної Імперії. В IV столітті був християнізований, а в 374—397 рр. перебував резиденцією Амброзіянського єпископату. В наш час Мілан є важливим індустріальним центром Італії. Протягом екскурсії ми відвідаємо Катедральний Собор Дуомо, оперний театр Ла Скала (ззовні); у храмах Мілану будемо молитись біля мощей св. Амброзія, св. Віктора, св. Наталії, св. Назарія.

Переїзд на нічліг.

13 день: 

Сніданок. Переїзд до Падуї. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

12325-WG-Po-Padua-Basilika-Justina-008

Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії, неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у XII ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, там знаходиться один з найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є Св. Антоній, помолитись перед мощами якого приїжджають паломники зі всього світу. Протягом екскурсії ми відвідаємо Базиліку Св. Антонія, церкву св. Юстини, в якій знаходяться мощі євангелиста Луки та найбільшу площу Італії, що знаходиться перед нею.

padova_basilica_di_santantonio

Переїзд до Львова.

14 день:
Повернення до Львова.

ВАРТІСТЬ: 595€ + 200 грн.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: 7 нічлігів у готелях, 7 сніданків, 5 вечерь, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ: витрати на міський транспорт та оглядові екскурсії 55 євро; можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Реєстрація за тел.: 0680410065 (Олексій), 0666336882 (о. Роман), 0967827300 (о. Мар’ян)

Comments are closed