Загальноцерковна проща до Флоренції під проводом Блаженнішого Святослава (Шевчука)

ВЕНЕЦІЯ, ВЕРОНА, ПІЗА, СІЄНА, САН ДЖИМІНЬЯНО, САН МАРИНО, ТОСКАНА, ФЛОРЕНЦІЯ

12-20 вересня 2019 р. Б.

Тоскана, її міста і краєвиди давно стали всесвітньовідомим брендом. Цього року у вересні у нас є не лише нагода відвідати найвідоміші міста наймальвничішого регіону Італії, але й долучитися до загальноцерковної прощі єпископів Української Греко-Католицької Церкви під проводом Блаженнішого Святослава (Шевчука) до Катедрального собору у Флоренції для вшанування мощей святого Івана Золотоустого.

1 день:
Виїзд зі Львова. Переїзд до Венеції.

2 день:

Приїзд до Венеції. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Ріальто. Дізнаємось про історію міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те, що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції, ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

3 день: 
Сніданок, переїзд до  Флоренції. Екскурсія містом.

Флоренція – одне з найкрасивіших міст Італії із тисячолітньою історією. Справжнє місто-музей під відкритим небом, адже весь історичний центр включено у список Всесвісньої спадщини ЮНЕСКО. З давніх часів Флоренція овіяна безліччю легенд і міфів. Її назва в перекладі означає “квітуча” , що зрештою, дуже закономірно, дивлячись на місто. А безліч галерей, храмів і різних архітектурних ансамблів, кажуть, викликає в людини пришвидшене серцебиття і хвилювання. Саме у Флоренції, починаючи з Джотто, творили найяскравіші майстри малярства, архітектури й усіх кунштовних мистецтв. До кінця XV століття місто вже набуло тих неповторних і прекрасних рис, які й досі привертають увагу людей. Уже були збудовані чудові храми й палаци, вже були написані унікальні фрески, і на майданах міста встановили дивовижні статуї. Приблизно в цю ж добу у Флоренції працювали Леонардо да Вінчі, і Мікеланджело, і Рафаель.

Приїзд українських єпископів. Акафіст до св. Івана Золотоустого у Battistero di San Giovanni.
Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

4 день:
Сніданок. Архиєрейська Божественна Літургія у Катедральному соборі (Duomo), яку очолює Блаженніший Святослав (Шевчук)

Результат пошуку зображень за запитом "firenze duomo"

Екскурсія містом.
Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

5 день:
Сніданок, приїзд до Пізи.

Піза – невеличке італійське місто, яке щороку приваблює тисячі туристів з усього світу. Ні для кого не секрет, що саме там знаходиться відома на весь світ вежа, що падає – Пізанська. Та крім вежі місто цікаве своєю історією, самобутністю та своїм неповторним шармом.

Екскурсія містом, вільний час. Відпочинок на морі.

Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

6 день:

Сніданок. Переїзд до Сан Джиміньяно. Екскурсія. Вільний час.

Сан-Джиміньяно – одне із наймальовничіших і відвідуваних міст Тоскани. Воно чудово зберегло свій середньовічний вигляд і його часто називають «містом середньовічних хмарочосів» завдяки кам’яним вежам, які протягом ХІ — ХІІІ століття будували найбільш заможні родини місцевих мешканців для того, щоб показати свою велич. Всього було побудовано більше 70 веж, але до наших днів їх збереглося 14. Найвища сягає висоти 50 м. 

З 1990 року історичний центр Сан-Джиминьяно входить в число об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Покровителями міста вважаються середньовічний єпископ міста Модена святий Джимініано, в честь якого і названий місто, і свята Фіна .

Переїзд у Сієну. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Місто називають середньовічною перлиною і одним з найчарівніших в Італії. Відвідини історичної частини Сієни. П’яцца-дель-Кампо, Вежі Манджа, Собор (Дуомо), та ін. 

Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

7 день:
Сніданок, переїзд до Сан Марино

Найсвітліша республіка Сан-Марино – це не просто гарне словосполучення, а офіційна назва республіки всередині Італії. Так-так, не лише Ватикан захований в сонячному “чобітку”. Сан-Марино – в самому центрі Італії, але не Італія. Одна з найменших держав світу із титулом найстаршої республіки.

Її заснував ще 301 року християнський каменяр Маринус, який переховувався на горі Титано від римського імператора Діоклетияна. Спочатку її називали “Земля Сан (святого) Марино”. І це ще не всі цікаві факти про цю прекрасну республіку! Більше можете прочитати у нашому Блозі.

Екскурсія, вільний час, відпочинок на морі. Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

8 день:
Сніданок, переїзд до Верони.

Верона — місто на північному сході Італії, розміщене біля підніжжя Альп, на обох берегах річки Адідже. Верона зберегла й поєднала мистецькі елементи різних історичних діб, що змінювали одна одну, а також яскраво передає концепцію фортифікованого європейського міста. Тут знаходиться відома каплиця св. Франциска АссизькогоТакож побачимо величний Катедральний собор, Базиліку св. Анастасії та інші святині цього “романтичного міста” Європи, також відомого історією Ромео та Джульєтти.

Нічний переїзд до Львова.

9 день:

Прибуття до Львова.

 

ВАРТІСТЬ: 395* євро + 200 грн (можлива оплата в гривні по курсу**)

* за умови формування групи від 35 осіб.  При групі від 20 до 35 осіб – вартість буде переглядатись.

** вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: 6 нічлігів у готелях, 6 сніданків, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату; туристичний збір (city-tax) – 10 євро; витрати на міський транспорт, екскурсії та плата за в’їзд у деякі міста- загалом 40 Євро.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Реєстрація за тел.: 0638623986, 0680410065 (Олексій), 0666336882 (о. Роман), 0967827300 (о. Мар’ян)

Comments are closed