Яскраве літо із присмаком гір

   Вже вкотре під час літніх канікул діти та молодь різного віку з різних куточків Бучацької єпархії з’їхалась в одне місце на християнський табір. Цьогоріч це була Дора (біля м. Яремче), що майже в серці Карпат. Впродовж 21-27 серпня, всі, як одна велика родина, відпочивали та збагачувалась духовно у доброму християнському середовищі.

    Табором опікувався о. Петро Панасюк з Хоросткова, котрий прибув разом із своєю командою аніматорів на запрошення голови комісії у справах молоді Бучацької єпархії о. Мар’яна Лемчука. Духівник табору водночас був і найбільшим натхненником занять спортом. Він організовував турніри з футболу й волейболу, а щоранку найенергійніше виконував вправи на руханці, чим і «запалював» інших.

   Провідним мотивом табору була тема «Не бійся…», а щодня конкретизувалося чого саме. Наприклад, «Не бійся любити», «Не бійся вірити» та ін. В часі Літургії та інших моментах учасникам табору вияснювалося як це – не боятися.

   Програма дня була дуже насиченою і включала в себе банси, конкурси, ігри (як рухливі, так і інтелектуальні, де кожен міг проявити свої вміння та здібності), школу співу, майстеркласи, перегляд пізнавальних фільмів та вечори творчості, на яких кожна групка ділилася з іншими своїми талантами. Також була, вже традиційна гра «Таємний друг», завдяки якій діти та молодь вчилися турбуватися один про одного, розпізнавати вподобання кожного та приносити радість окремій людині. Багато з учаників відкрили для себе те, що дарувати – краще, ніж отримувати подарунки.

   На таборі не обійшлося й без патріотизму.  23 серпня разом з цілою державою святкували День Державного Прапора України, а в День Незалежності України учасники табору побували на екскурсії в Яремчі — «Скелі Довбуша»  та водоспад «Пробій», напевне, ніколи не бачили такої кількості вишиванок. Звичайно, що Гімн України лунав у всіх відвіданих локаціях.

   В останній вечір відбулося святкове шоу «Україна має таланти». Для нього групки та окремі учасники підготували різноманітні номери: танцювали, співали, декламували вірші й показували сценки. Потім була завершальна ватра.

   Деякі діти ніколи не забудуть цей табір, адже вони ще ніколи не святкували свої дні народження такою величезною, дружньою й люблячою родиною.  Для інших дітей літній табір запам’ятається щоденною молитвою на вервиці й новенькою подарованою вервицею – зброєю проти різних спокус та інструментом вдосконалення своєї молитви. А ще багато дітей завжди пам’ятатимуть цей табір, бо на ньому знайшли справжніх друзів і навчилися НЕ БОЯТИСЯ. Так навчає нас Біблія, так навчає нас Господь.

   Складаємо велику подяку всім, хто долучився до організації та проведення табору, за таку чудову нагоду для дітей та молоді не лише відпочити, а й духовно зрости і поглибити свої стосунки з Богом!

Більше фото є  ТУТ

Comments are closed