НОВОРІЧНА ЗУСТРІЧ ТАІZЕ У ВРОЦЛАВІ (ПОЛЬЩА)

НОВОРІЧНА ЗУСТРІЧ ТАІZЕ

у Вроцлаві (Польща)

СТАНДАРТ  (175 €)  26 грудня 2019 р. Б. – 04 січня 2020 р. Б.

 Відень (день), Прага (вечір), Вроцлав  (5 днів, 4 ночі), Берлін (1 день +1 ніч), Дрезден (1 ніч, день)

 

ЕКОНОМ   (75 €)     27 грудня 2019 р. Б. – 02 січня 2020 р. Б.

Вроцлав  (5 днів, 4 ночі), Краків (вечір)

Реєстрація 

↓          ↓

СТАНДАРТ          ЕКОНОМ

Унікальна можливість для молоді побувати в колі друзів з Європи та пізнати ближче Бога.

1 день 26.12.2019  Виїзд з Чорткова (≈17:00). Збір групи біля Катедрального Собору свв. верх. апп. Петра і Павла (на подвір’ї церкви). Перетин кордону (проходження митного контролю). Транзит через територію Угорщини. Нічний переїзд до Відня (Австрія).

2 день 27.12.2019 Прибуття до Відня. Літургія, екскурсія, вільний час.

Прогулянка  історичним центром Відня – вулицею Рінґштрассе. Більшість будівель тут мають історичне значення. Серед них красується Ратхаус – ратуша Відня. Можна оглянути велич Віденської опери та центральний собору Св. Стефана (Собор Святого Стефана у Відні (нім. Stephansdom, уживана назва Steffl) — католицький собор, національний символ Австрії й символ міста Відень. Кафедра віденського архієпископа — примаса Австрії. Розташовано в центрі старого міста на майдані Св. Стефана (Штефансплац). Перший храм на місці собору зведено у 1137 — 1147 рр.; собор в сучасних межах збудовано у XIII — XV ст й набув сучасного вигляду до 1511 р., поруч – музей Моцарта, українська церква Святої Варвари. Одна з найцікавіших вулиць міста – Марієнгільфе штрасе (з безліччю магазинчиків та кафе, працюють з понеділка по суботу). Можна відвідати Шонбрунський замок, інші замки міста.

Вільний час для прогулянки містом. Відчуйте справжній смак Відня зазирнувши в одне із безлічі місцевих кафе. Ароматна віденська кава з шматочком запашного яблучного штруделя чи іншим апетитним десертом дозволить відчути дух міста.

Нічний переїзд до Вроцлава (Польща). По можливості заїдемо в Прагу (Чехія)

3 день 28.12.2019    Реєстрація в Тезе. Початок програми Тезе (28.12.2019 – 01.01.2020). Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільноти www.taize.fr.

Перша зустріч із парафією та сім’єю, що прийматиме вас.

Спільна вечеря і вечірня молитва у Залі століття та наметах.

7 день 01.01.2020  Завершення програми Тезе, прощання з приймаючими сім’ями. Спільний обід.

Відправлення з Вроцлава орієнтовно о 17:00. Переїзд до готелю на нічліг.

 

8 день 02.01.2020  Сніданок виїзд до Берліну.

Свята літургія у одному з храмів міста (за можливості). Прогулянка по місту, вільний час.

БЕРЛІН – найбільше місто Німеччини і друге найбільше місто ЄС після Лондона.

Місто має свою особливу історію. 27 років воно було частиною двох різних держав – НДР і Західного Берліна.

Спосіб і рівень життя в двох різних частинах Берліну дуже контрастували, тому за час поділу міста було зроблено тисячі спроб втекти до західної його частини. Після возз’єднання Німеччини у 1990-му році Берлін – загальнонімецька столиця.

Отож, що варто побачити у Берліні?

Берлінська стіна – мур було збудовано всього за одну ніч і майже 28 років він був фактичним кордоном між двома ворогуючими державами. Перетин кордону був дозволений лише у контрольно-пропускних пунктах. Після об’єднання Німеччини стіна була знесена, а з тих її частин, які залишились – творена Істсайдська Глерея.

Рейхстаг – будівля, в якій засідає німецький парламент Бундестаг. У 1999 році був збудований скляний купол над Рейхстагом, куди сьогодні можна сходити на екскурсію. На стінах будівлі ще збереглися написи залишені радянськими солдатами під час штурму Рейхстагу.

Меморіал Голокосту – має досить незвичний вигляд – це 2700 плит із каменю різної висоти. Пам’ятникприсвячений євреям, яких закатували нацисти.

Музейний острів – на ньому знаходяться 5 найвідоміших музеїв Берліну. Також тут можна і прогулятись в парку Люстгартен, і помилуватись могутнім Берлінським Кафедральним Собором – найбільшою протестантською церквою Німеччини. Острів внесений у список світової спадщини ЮНЕСКО.

Меморіальна церква кайзера Вільгельма – під час Другої Світової церква постраждала, тому було вирішено її знести. Ця ідея викликала масу обурення в суспільстві. Тому майже зруйновану церкву залишили, а поруч збудували нову церкву і вежу. Ззовні це звичайні будівлі, якщо ж зайти всередину – то скляні стіни світяться синім кольором від попадвння сонячного світла. В народі їх назвали “пудреницею” і “помадою” через їх форму.

Берлін – місто з давньою історією, місто, яке відіграло важливу роль у житті мільйонів людей, місто, яке й досі захоплює і змушує полюбити його із першої зустрічі і на власні очі побачити всю його велич і красу.

Повернення до готелю на нічліг

9 день 03.01.2020  Сніданок виїзд до Дрездена

ДРЕЗДЕН

Ранкове прибуття в Дрезден.

Свята літургія у одному з храмів міста (за можливості). Прогулянка по місту, вільний час.

Стара саксонська столиця Дрезден був знаменитий на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і :захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Дрезденський оперний театр – один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все …!

Приблизно в обідній час група збирається біля автобуса і виїжджаємо Україну

10 день 04.01.2020  Повернення до домівок.

 

Реєстрація ТУТ

 ВАРТІСТЬ: 175 €

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

-супровід  духівника і керівника групи;

-проживання в двох готелях згідно маршруту;

-сніданки, згідно програми.

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– внесок Тезе ( орієнтовно 35 € ) – який включає проживання 5 днів/4 ночі у Вроцлаві (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі та витрати на міський транспорт;

-харчування, не передбачене готелями;

-проїзд громадським транспортом;

-факультативні програми;

-приватні витрати;

– медичне страхування

 

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

 

Comments are closed